Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én nem értem, hogy miért...

Csak én nem értem, hogy miért pont a legutóbbi "Mi van veled? Semmi? " albumáért kapott Fonogram díjat a Junkies?

Figyelt kérdés
Elfogult rajongójuk vagyok, rajtuk nőttem fel, minden számukat kívülről fújom. De a legutóbbi albumukat akárhogy próbáltam, nem tudtam megszeretni. Tetszik úgy 2 szám róla, a többit vagy erőltetettnek érzem, vagy nagyon más stílusú mint amire tőlük számítottam. Úgy voltam vele, hogy minden bandának kell egy felejthető album, hát nekik ez lett az, a következő majd jobb lesz. Erre pont ezért kapták a Fonogramot. Ezek szerint csak nekem nem tetszik? Ti hogy vagytok vele?

2013. júl. 25. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a Fonogram díj soha nem a zene minőségéről szólt szerintem. Inkább azt mutatja ez, hogy most jutott el odáig a Junkies, hogy a "szakma" is elismeri; és az új lemez zenei világa ráadásul egészen jól beleilleszthető a mostani Petőfi rádiós "alternatív" trendbe (amit amúgy nagyon nem bírok).


Egyébként olyan szerintem már soha nem lesz a Junkies mint a Káros vagy a Nihil idején, számomra a fénykorukat az SX7 lemezzel záruló időszak jelenti. Szóval olyasmit kár is várni tőlük már, ők is változtak azóta. Egyetértek, hogy az új lemez nem éri el ezeknek a szintjét. De azért van rajta néhány jó szám, meg én már az ezelőtti néhány lemezzel is úgy voltam, hogy kb a számok fele tetszett csak. Élőben viszont úgy éreztem, hogy az új dalok is jól működnek, koncerten még mindig nagyon nagyok!


Úgyhogy én örülök a díjuknak, függetlenül attól, hogy tényleg nem a legjobb lemezükért kapták meg, azért megérdemeltek már végre egy ilyen elismerést. (És egyébként a kategóriában jelölt lemezek közül szerintem is ők érdemelték meg a legjobban. Sokkal jobb lett a Junkies, mint pl. a TCS új lemeze, és én attól tartottam, hogy ennek ellenére a TCS fogja kapni a díjat a magas eladások miatt.)

2013. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!