Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csendháborítás ellen szeretnék...

Botond48 kérdése:

Csendháborítás ellen szeretnék venni engedélyt, hol lehet venni, mennyibe kerül az engedély? Bulit rendeznék Solymáron! VÁROM A VÁLASZOKAT!

Figyelt kérdés
Solymáron lenne kint egy 2 napos buli és este bömbölne a zene, szeretnék engedélyt venni, hol lehet ezt megtenni ( önkormányzat )és mennyibe kerülne az engedély?

#zene #party #buli #csendháborítás #Solymár #csendháborítás ellen engedély
2013. júl. 30. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzat ad rá engedélyt.
2013. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mennyibe kerül?
2013. júl. 30. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gőzöm sincs.

2083 Solymár, József Attila utca 1.

Központi telefonszám: 06-26-560-600

Hívd már fel őket!

2013. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az ottani, önkormányzat?

Ha itt budapesten kérek engedélyt a buli Solymári tartásra,az nem jó?

2013. júl. 30. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Milyen alapon dönthetne Budapest egy közigazgatási határán kívül tartandó rendezvényről.

És ha van eszük, a helyi lakók érdekét képviselik veled szemben, és nem adják meg. Ebben az esetben a "csak" is elegendő indok.

Amúgy csendháborítás ellen nem engedély kell, hanem légpuska. Elég elintézni pár hangfalat, és vége a bulinak....

2013. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendezvénytartási engedély féleség inkább. Amúgy első körben szerintem a szomszédokat kell körbeudvarolni jó előre, hogy bocsi, hangosak leszünk. Ha tudják, hogy egyszeri és fix hogy meddig tart, megértőbbek az emberek.
2013. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 31. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!