Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek jó metál, rock,...

Ismertek jó metál, rock, heavy metál stb zenekarokat?

Figyelt kérdés

A rock és metál műfajon belül minden érdekel.


Az alábbi zenekarokat ismerem:

AC/DC, Airbourne, Antrax, Archívum, Avenged Sevenfold, Blind Guardian, Bullet For My Valentine, Children of Bodom, Dethklok, Disturbed, Division Germania, Dope, Drowning Pool, Edda, Evanescence, Good Charlotte, Green Day, Guns'N Roses, Halloween, Hammerfall, Iron Maiden, Joan Jett and Blackhearts, Joe Satriani, Jogos Önvédelem, Judas Priest, Lacuna Coil, Linkin Park, Manowar, Metallica, Motörhead, Nightwish, Norther, Nuclear Assault, Ossian, Overkill, Ozzy Osbourne, Pantera, Paul Gilbert, Pokolgép, Rammstein, Rhapsody of Fire, Ronnie James Dio, Rózsaszín Pitbull, Running Wild, Sepultura, Skid Row, Slayer, Slipknot, Stratovarius, System of a Down, Tankcsapda, Three Days Grace, Trivium, Venom



2013. júl. 30. 12:10
1 2
 1/11 Zeu ***** válasza:
100%

Néhány magyar régiség a műfajból:


Tűzkerék, Karthago, P-mobil, P-box, Piramis, Lord, Ossian, Beatrice


Hirtelen ennyi. Azt hittem több lesz amikor hozzáfogtam :D Ha érdekel a magyar rock történelem, van egy nagyon jó műsor a Szent Korona Rádión, Radics Béla emlékóra a címe (letöltések között megtalálod a részeket). Heti műsor, de már több mint száz rész van belőle amikot online hallgathatsz, letölthetsz ingyen. Van némi kommentár a zeneszámok között, de a zene van túlsúlyban.

2013. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jaj, a Megadeth kimaradt :D

Helljeah, Alice in chain, Queen, Exodus, Testament, Black Sabbath, Sodom, Saxon, Sex Action, Kingdom Come, Deep Purple

2013. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, magyarban inkább a metál műfaj érdekel, nekem kicsit gyengék ezek a régebbi Beatrice, P-mobil zenekarok, kicsit más stílust keresek gyorsabb, erőteljesebb számokat gitárszólókkal pl: trash metal-t.
2013. júl. 30. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Akela, Moby Dick
2013. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Status Quo, Cheap Trick, Twisted Sister?
2013. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Külföldi: The Unguided, Sonic Syndicate, Soilwork, I Legion, Disarmonia Mundi, The Stranded, Soil, Killswitch Engage, Amaranthe, Ill Nino, Five Finger Death Punch, In Flames, Device, Rise to fall, Passenger, All that remains


Magyart nem sokat ismerek, de nemrég hallottam egy jó számot: Leander Rising - Nyolcadik főbűn

2013. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyjából 15 ezer zeneszámom van, a világ összes rock és metál zenéjét be akarom gyűjteni, szerintetek hány giga lesz?

Eddig közel 100 giga a 15 ezer zene D

2013. júl. 30. 19:43
 9/11 anonim válasza:
Magyar metál: subscribe, Leander Rising
2013. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Magyar: Depresszió, Road

Külföldi: Deathstars, Dragonforce

2013. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!