Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Általában az emberek miért...

Általában az emberek miért nem szeretik a Tokio hotelt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
Mert sz@r,és nem szeretnék hogy a gyerekük fiu létére úgy nézzen ki mint egy depis csaj.
2009. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
Mert nyálasak, a zenéjük meg gagyi.
2009. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy az első mondta: mert sz*r, és rossz példa a gyerekeknek.


Én még csak 15 éves vagyok, a gyerekvállalás stb. még messze van, de annyi biztos, hogy a gyerekem lehet akármilyen stílusú, csak úgy ne nézzen ki, mint azok a TH-ból. Egyszóval ne legyen olyan, mint egy meleg, ha nem az...senki se legyen olyan, ha nem az.

Félreértés ne essék: nincs bajom a melegekkel, ha azok nem mutogatják magukat mindenhol. A normálisak pedig nem teszik, élik az életüket, és velük nincs is baj. Szerintem.


15/F

2009. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%

Ez amúgy télleg érdekess....énis utálom őket...és most hallottam az egyik számuk és az pedig tetszett..

kérdésre válaszolva szerintem azért mert furán néznek ki és télleg gázak a számok/némelyik/

2009. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
És miért kell a külső alapján megítélni valakit?És hát amúgy is még csak nem is fölnőttek.Ha egy 30 éves ember lenne ilyen az már más lenne de náluk?
2009. okt. 24. 21:14
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

az első válaszadónál a pont.

a második válaszadónak gratulálok hogy ilyen fiatalon ilyen a megítélése a melegekről mert teljesen helyes:)


engem az is idegesít hogy rockzenét próbálnak játszani és akkor vmelyik meg rappernek van öltözve:D nahát tegyük már helyre a dolgokat:D hát meg alapból tom tényleg láttam az új videóklipjüket és képen látnám nemjönnék rá hogy fiú. Egyébként a zenével nincs semmi bajom tényleg a kinézetük zavar csak.

2009. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%

Mert tehetségük nulla, sikerük csak a jó menedzsereknek köszönhető.

Az énekes csak saját magából csinál bohócot, akkor a gitárosról nem is beszélve.Úgy áll a kezében, mintha életében nem látott volna gitárt.

2009. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Ennek semmi köze ahoz, hogy az emberek a külső alapján ítélnek. Egyszerűen aki úgy néz ki mint egy vén k.rva aki most szabadult a centrifugából, az agyilag se lehet százas. Ez nem megítélés, ez tény. Az ilyen emberek pedig senkit sem érdekelnek (szánalom a kivételnek).
2009. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
én nem ítélem el őket...szeretem hallgatni a számaikat és szerintem van tehetségük,no de hát mindenkinek más az ízlése
2009. okt. 25. 13:34
 10/34 anonim ***** válasza:
19%
Kedves kérdező, szabad tudnom az életkorod, és hogy milyen bandákat hallgatsz még?:)
2009. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!