Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ember, tök mindegy milyen...

Az ember, tök mindegy milyen zenét hallgat, mindig fogják egyesek fikázni?

Figyelt kérdés

Amikor rapet hallgattam fikázták, hogy de szar, utána a dnbt arra megmondták, milyen unalmas, 1 ütem megy végig, aztán hallgattam rockot, akkor mennyire szar, a gitár, unalmas, mind ugyan olyan banda.

Most elektronikus zenét hallgatok, most megkapom, hogy milyen szar gépzenét hallgatok.


Igazából tök mindegy mit hallgat az ember, mindig lesz aki leolt miatta, mert nem tetszik neki?



2013. aug. 2. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen nem oltogatják az embert a zenei ízlése miatt, de igen, mindig lesznek olyanok, akiknek nem tetszik az a zene, amit hallgatsz és nem tudnak kulturáltabb módon negatív véleményt formálni, mint az oltás.
2013. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, mindig lesznek olyanok.
2013. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen elektronikus zenét hallgattál, de engem a Kraftwerk miatt sosem szóltak le. :)
2013. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. igen, mindig lesznek ilyenek

2. kik akik mindig fikázzák a zenét amit hallgatsz? haverok? osztálytársak? ők mit hallgatnak ha ennyire fikáznak mindent?

3. aki azt képes mondani a Kraftwerk-re, hogy rossz, abban szerintem valami elromlott

2013. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden ember izlése más. Ha rapet hallgatsz, akkor biztos hogy a rapperek hallgatnák veled, ha rockot, akkor a rockerekkel lennél jóba, de csak azt nem értem hogy most ilyen változatos a zenei izlésed, vagy csak azért hallgatsz különböző stílusokat, hogy másoknál bevágódj?
2013. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig lesznek. Nem kell velük foglalkozni. Én osztálytársaim is szokták mondni h jéé rock??? Ki se nézem belőled meg ilyenek. De nem érdekel mert van olyan is akinek tetszik.
2013. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Ez nem csak zenéből van így...mindig lesz valaki aki beléd köt, bármit is csinálsz...szal...

egyébként a gépi zene nem zene, a zenéhez hangszer kell és ének...de most nem kötekedni akartam ezzel, csak én komoly zenei neveltetést kaptam (amibe szintén sokan beleköthetnek, hogy ilyen régi vackokat hogy lehet hallgatni, bár én muszájból tettem de mindegy legalább megtanultam hangszeren játszani)


Amúgy azt hallgatsz, amit akarsz és ami tetszki, és ha valaki beléd köt ilyesmi miatt, vonj vállat és ne is válaszolj...az ilyen emberek, akiknek nincs jobb dolguk, mint a kötekedés nem érnek annyit hogy váalszolj...vagy esetleg javasolhatod hogy foglalkozzon a saját életével...kivéve ha a főnököd pl, sajnos azoknak sok kötekedést le kell nyelni...:/

2013. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Haverok kötözködnek. Jó, Ők mindenért szivatnak, de nekik semmilyen műfaj nem jó, amit én hallgatok.
2013. aug. 4. 18:32
 9/13 anonim ***** válasza:

A többieknek akarsz megfelelni, vagy magadnak?

Én hallgatok mindent ami tetszik:

-Complextro

-Electro

-Glitch

-Glitch-hop

-Classic

-Swing

-Dubstep

-Brostep


Tudom, hogy elég fura ízlésem van. Az egész osztály vagy rockot, vagy ilyen "divatzenét" hallgat, csak én vagyok ilyen, de büszke vagyok rá

És ezen stílusok többségében írok is számokat.

Inkább hallgatok/csinálok olyan zenét, amit kevesen hallgatnak, de tetszik mindenkinek. mint, hogy olyat hallgassak, amit meghallgatnak 7 millióan, de nem tetszik senkinek sem!

Fogd fel Te is így. Ha meg nem fogadnak így el a társaid, akkor a neten érdeklődj hasonló szubkulturális körök után :D

2013. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem azért szóltak le, mert játékzenéket és klasszikusokat hallgatok néha (8-bites, mint Mario, The Legend of Zelda; klasszikus, mint TES:Oblivion; elektromos/hip-hop, mint NFS:Carbon).

Azt mondták, hallgassak rap-et meg hasonlókat, attól leszek menő.

Engem nem tudtak meggyőzni...

2013. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!