Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 'Gáz', ha egy 16 éves fiú...

'Gáz', ha egy 16 éves fiú ilyen együttesektől hallgat csak zenéket?

Figyelt kérdés

Tehát ezekről az együttesekről lenne szó:

-Big Time Rush

-The Wanted

-Midnight Red

-Maroon 5

-One Direction

-Lawson

-5sta family

A véleményetekre lennék kíváncsi, nem a kritizálódásotokra!!!



2013. aug. 10. 11:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
És igen, tök könnyen lesz csajod is! Legalább a pasija majd jó zenéket hallgat, és lesz témátok! Nem ciki, sőt, cuki :)
2014. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Winx Bloom ***** válasza:
Hallgass ami szeretnél. Ilyen körökben ne érdekeljen mások véleménye. Ha ezt szereted akkor ezt hallgatod. Rátöltöd a lejátszóra, felteszed a fülest és hallgatod :D
2014. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Írisz Henderson ***** válasza:

Nem abszolút nem gáz. :)

Én az 1D kivételével mindet szeretem. :) (Persze az 1D-vel sincs bajom, csak őket nem hallgatom, ennyi :D).

Az a gáz, aki emiatt téged tart gáznak.

Ha azon a településen laknék, amelyiken te, és nem lenne barátnőd, akkor már lenne, khm. :)

Amúgy én nagy Rusher és Marooner vagyok, tesóm 16 éves fiú, és ráragasztottam ezt a stílust. Szóval hasonlítotok. Fel a fejjel! Nem vagy gáz, sőt, vagány vagy! :D Akik leszülnak ezért elfogultak a saját és a köztudatban menő zenék iránt. Nem is értik a dalszöveget, menjenek már. :D Na ezt jól kibeszéltem ._. Mindenesetre, emelt fővel hallgasd őket, te legalább nem vagy ilyen swag, meg "tucatfiú" :D

2014. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a biztató kommenteket! :)

Igazából már nem is nagyon hallgatok a felsoroltak közül annyira sokat, mint, amikor a kérdést kiírtam.

A Big Time Rush-tól a 24/Seven-t, a The Wanted-tól a We own the night-ot, a Walks like Rihannat-t és néhe az I found you-t szoktam. Ezektől meg egyáltalán nem: Midnight Red, Lawson, 5sta family, One Direction, Maroon 5.

Mostanában inkább a bandák terén a OneRepublic, a Fall Out Boy, a Bastille, a Twin Twin, a Nickelback és az Imagine Dragons vezet. De ezek a bandák mellett szoktam Calvin Harris-t, Ola-t, Pharrel Williams-t, Mr Probz-t, Pitbull-t is hallgatni.

2014. júl. 13. 21:21
 35/38 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2014. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Hát igazából annyi,hogyha fiú megtudja,hogy 1D-t hallgatsz le fog melegezni de ennyi.Én például inkább rocker stílusba mozgok mégis szerintem a MAroon 5 baromi jó és egy rocker haveromnak se csökkentem a szemébe emiatt.
2014. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!

Azt hallgasd ami neked tetszik, aki pedig beleköt abba, hogy mit hallgatsz azt meg sz*rd le! Semmi köze hozzá! Én is kaptam már kritikákat, de le vannak sz*rva..

Sok féle fajta műfajt kedvelek, de ha mégis ki kellene emelni ezek közül 3-at/4-et amit igazán szeretek akkor ezeket mondanám: black/death metál, deathcore, metalcore. :)

2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha egy fiú hallgat ilyeneket. Én nagy Lawson és Maroon 5 rajongó vagyok, ha egyszer beszélgetnénk, legalább lenne közös témánk. :)
2015. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!