Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretitek a One...

Miért nem szeretitek a One Directiont?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy valakink nem tetszik a zenéjük.De akkor miért kell rögtön b*zizni őket?Hiszen ha valaki rosszat mondd arra akit te szeretsz az neked is rosszul esik.

2013. aug. 30. 00:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
utolsó tehetség? mire? a sok tudatlan tini lányt szédíteni ahoz van tehetség. Egyszer már leírtam miért utálom nem szeretném még egyszer ha pedig nincs akkora agykapacitásod hogy felfogd sajnálom
2013. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a rajongójuk, mert mindössze egyetlen dalukat ismerem. Nincs is velük bajom. Van énekhangjuk, de váltják meg a világot. De ezzel a féltékenység-dumával ne gyertek már!! Most komolyan el tudjátok képzelni, hogy ülnek otthon az emberek, és féltékenykednek?
2013. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
*de nem váltják meg
2013. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok hulye liba egy oldalon...az ilyen kerdesekre mar nem is valaszolok inkabb mert nem lehet veluk erdemi vitat folytatni,mivel ez a tarsalgas eleg egyoldalu lenne.Mondhatnank akarmit a valaszuk ugyis mindig az lenne h nem...nem neznek se jobbra se balra csak mennek elore mint a lovak
2013. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én meg szerintem ezt a vitát nyertem mert senki semmilyen ellenvetést nem mondott :D
2013. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kerhetnem szepen magyarul megfogalmazva?
2013. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Azt nem értem, hogy mi van akkor ha b*zik..? Miért zavarja az embereket? (Szerintem egyébként nem azok.)
2013. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát igen elég rosszul esik... [link] akár igaz, akár nem, nem érdekel hogy mások azt mondják hogy ez csak egy kitalált hülyeség... Már amikor elolvastam megragadt a fejembe... Lehet hogy már nem szeretem úgy a Suicide Silence-et mint régen de még mindig inkább ez mint ezek. Megmondtam hogy nem érdekel hogy igaz vagy sem. Ez volt régebben az egyik kedvenc bandám... Nagyon rosszul esik hogy ilyeneket mondanak azok a directionerek és az sem érdekel hogy eltelt azóta pár év.
2014. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

A zenéjük nem valami jó szerintem bár én nem szólalok meg mert csak egy pop együttest szeretek a Big Time Rusht.

Egyébként a többit nem kedvelem...

2015. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!