Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretitek a One...

Miért nem szeretitek a One Directiont?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy valakink nem tetszik a zenéjük.De akkor miért kell rögtön b*zizni őket?Hiszen ha valaki rosszat mondd arra akit te szeretsz az neked is rosszul esik.

2013. aug. 30. 00:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
A one direction csináltatott egy ugyan olyan pólót mint régen a Ramonesnek volt annyi volt a különbség hogy a neveket és a logót megváltoztatták rajta.Szerintem ez azért megalázó mert 1.ötlet lopás mert kreativitásuk az nincs ez nem egy klippben megfigyelhetö 2 ha más csinállta volna aki közelebb áll a müfajhoz az nem is zavart volna de ezek a divat majmok komolyan ez szerintem viccnek is nagyon rossz volt.
2013. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 réksp válasza:
100%

A véleményem: Én nem szeretem őket, nem tetszik a zenéjük.

A POP szakma egy elég érdekes dolog. Minden műfajban vannak jók és rosszak, persze ez ízlés függő. A One Direction egy tipikus olyan zenekar akik azért vannak,hogy minden lány oda legyen értük és jöjjön a lé. Persze ez csak az én véleményem. Az asztalra azért lettetek valamit, ha nem is sokat de azért nem lehet azt mondani hogy semmit. Az hogy néhány fiú utálja az azért van ,mert annyi idegesítő rajongó van aki már túlzásba viszi a rajongást és ez nagyon idegesítő tud lenni. Ha valaki szereti oké!! De ne tukmálja rá másra pl: facebookon írkál ki minden szart. Hozzon létre egy csoportot és ott a barátnőjével ketten szépen rajonghatnak. Én pont leszarom a One Directiont. Én biztos nem egy olyan beálítottságú fiúkat szeretek. De ízlések és pofonok. 12/L

2013. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
11-es, köszi a választ! Ez pont olyan, mint hogy a Rolling Stones kinyújtott nyelve. Már mindenki mindenhogy hordja, pedig azt sem tudják, honnan van.
2013. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírod Te is a véleményed, légyszi?
2013. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Hát először is köszi a válaszokat!

Én szeretem a zenéjüket,furcsa de először nem nagyon tudtam,hogy néznek ki mert nem nagyon az érdekelt,hogy kik is énekelnek.

JB-ről meg nekem is ez a véleményem,hogy nem eredeti,de nem szólom le.

2013. szept. 2. 15:17
 16/29 anonim ***** válasza:
13-as ez azért van mert túl sok a divatember
2013. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mar farasztoak ezek a kerdesek...
2013. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
16-osnak! 13-as vagyok, és tudom. Pont olyan, mint amikor egy cicababa rocker feliratú pólót hord vagy ilyesmi. Hát ilyen a divat.
2013. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
igen sajnos tapasztaltam már ezt de olyankor ölni tudnék
2013. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
17%
Én imádom az 1D-t <3 Loveee nem értem én sem,lehet hogy azért mert féltékenyek a tehetségükre??nem tudom
2013. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!