Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone special model, SEGÍTSÉG?

Rolap kérdése:

Epiphone special model, SEGÍTSÉG?

Figyelt kérdés

Van egy epiphone special modenem pontosan nemtudom hányas csak azt hogy gibson van ráírva a nyakmerevítő pálca fedőjére. sikerüklt megszereznem ingyen de elég rossz állapotban volt.kb 3 bundon van pár lyuk vagy hogy írjam az e1-es húrnál mindkét hangszedőnél volt egyx kicsi rozsda a két potisapka hiányzott az egyik potinak pedig nem volt meg a tartó csavarja. illetve a pick up kapcsoló is el volt törve.

ugy döntöttem ha már ingyenbe volt felújíttom és lefújattam kapott egy metálos vörös színezést ez volt 8000,-

vettem rá két potisapkát ezek 1200 ba kerültek összesen

egy 3 állású kapcsolót, ez volt 3000 ha jól emlékszem és egy vadiúj húrkészletet 2800 ért.

az igazi kérdésem tehát az hogy ugye eddig ráköltöttem 15 öt és érdemes e mégjobban felújíttani pl új hangszedők, bundokat kicserélni és a hangolókulcsokat is mert azok is széttvannak vagy inkább vegyek egy újat???



2013. okt. 5. 10:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

még gondolkodom rajta. nagyon köszönöm:)

egyébként azt eddig is tudtam hogy eléggé értesz a gitárokhoz/gitározáshoz de hogy ennyire... :)

elismerésem hogy mindenkivel ennyire segítőkész vagy és normálisan leírod amit az adott személy tudni szeretne.

2013. okt. 6. 08:36
 12/23 anonim ***** válasza:
Arra már most is többet költöttél, mint érdemes lett volna.
2013. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
mert mér? össz vissz max 15 ezret költöttem eddig rá. új ára 40 körül mozog.
2013. okt. 6. 08:49
 14/23 A kérdező kommentje:
még egy kérdés ide írom ha nem gond. passzív hangszedős gitárhoz hol találok aktív elektronikát? mit írjak be esetleg googleba?
2013. okt. 6. 08:50
 15/23 anonim ***** válasza:

Milyen aktív eletronikára gondolsz?

Hangszedőkre? Vagy csak valami boosterre?

2013. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
hangszedőre
2013. okt. 6. 09:33
 17/23 anonim ***** válasza:

na. a kb 6 kérdés-válasz után megállíptottátok hogy "akkor ez egy Epiphone special lehet" és nem gibson és nem hamisítvány.


Azzal kezdte a kérdést hogy van egy Epiphone Special gitárja. ebből ez kiderült azonnal :D

Bocs, nem beszólás :) csak poén.

2013. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

:D


Mivel Gibson felirat volt a nyakpálca fedélen, ami a Az Epiphone Les Paul Special-on nincs, nem lehettem benne biztos további információk nélkül, hogy mi is ez, ezért próbáltam jobban behatárolni.

2013. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
aktív gitárral értek egyet :)
2013. okt. 6. 16:10
 20/23 anonim ***** válasza:
Néha kicsit túl komolyan veszem a feladatot :)
2013. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!