Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone special model, SEGÍTSÉG?

Rolap kérdése:

Epiphone special model, SEGÍTSÉG?

Figyelt kérdés

Van egy epiphone special modenem pontosan nemtudom hányas csak azt hogy gibson van ráírva a nyakmerevítő pálca fedőjére. sikerüklt megszereznem ingyen de elég rossz állapotban volt.kb 3 bundon van pár lyuk vagy hogy írjam az e1-es húrnál mindkét hangszedőnél volt egyx kicsi rozsda a két potisapka hiányzott az egyik potinak pedig nem volt meg a tartó csavarja. illetve a pick up kapcsoló is el volt törve.

ugy döntöttem ha már ingyenbe volt felújíttom és lefújattam kapott egy metálos vörös színezést ez volt 8000,-

vettem rá két potisapkát ezek 1200 ba kerültek összesen

egy 3 állású kapcsolót, ez volt 3000 ha jól emlékszem és egy vadiúj húrkészletet 2800 ért.

az igazi kérdésem tehát az hogy ugye eddig ráköltöttem 15 öt és érdemes e mégjobban felújíttani pl új hangszedők, bundokat kicserélni és a hangolókulcsokat is mert azok is széttvannak vagy inkább vegyek egy újat???



2013. okt. 5. 10:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
az sosem gond :) aligha írogattunk egymással é máris rengeteget tanultam tőled! :)
2013. okt. 6. 18:21
 22/23 anonim ***** válasza:

De.

Az Epi Special-on Gibson feliratú pálcatakaró van.

Nekem is volt ilyen.

Akkor csak neked nemvolt nyilvánvaló.

Písz!

2013. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A régebbi Speciálokon valóban előfordulhat, ennek nem néztem az előbb után, ebben igazad van.

De a jelenlegin "Special II" felirat van.

2013. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!