Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ahhoz, hogy két kézzel tudjak...

Ahhoz, hogy két kézzel tudjak zongorázni kb. mennyi gyakorlás szükséges? Ha olyan részéhez érek egy zenének, ahol egyszerre mindkét kézre szükség van akkor mindig belezavarodok.

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
hát elég sokat köll gyakorolni ahoz h jol mennyen a kétkezes bár vannak kivételek mint például én,mert én khurvára nem gyakorolok semennyit és mégis rohadtjol megy a zongorázás.És akkor most bemutatkozom,én vagyok Havasi Balázs.Nekem láthattad az előadásaimat:)))Én vagyok a legjobb zongorista magyarországon juupiiii
2013. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha belezavarodsz, akkor nyilván több gyakorlásra vagy szükséged. Nem is értem mi a kérdés...
2013. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha ugy akarod hogy ne kelljen a ketkezzel jatszassal annyit bajlodnod akkor nagyon sokaig kell gyakorolnod en az altalanosban kb 2tanev utan kezdtem el normalisan jatszanni.Mostmar 7.es vagyok zongorabol es szerintem eleg jol megy.Szoval ha ismeretlen darab van azt is eltudom jatszani.Persze nem hibatlanul es nagyon lassan.A lenyeg hogy sos add fel mert ugy sose fog menni:)))
2013. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Már bocs, de milyen zene az, ahol a billentyűsnek nincs szüksége mindkét kezére...?
2013. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!