Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tanult már meg otthon...

Valaki tanult már meg otthon egyedül zongorázni/szintetizátorozni?

Figyelt kérdés
Van egy szintetizátorom, és már elég jól tudok játszani rajta.Van olyan itt aki egyedül tanult meg?

2013. nov. 23. 13:41
 1/5 Kpecér ***** válasza:
0%
Ha csak a feketéket nyomogatod akkor pentaton skálában játszol és minden jól fog szólni ha egymáshoz közeli feketéket ütsz le.
2013. nov. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 peterlord ***** válasza:
33%

Valószínűleg lesz olyan beírás, hogy igen, megtanultam otthon zongorázni egyedül, és még ismerek is olyat aki tanár nélkül tanult meg!

De hidd el ilyen nincs, sajnos nem lehet otthon egyedül megtanulni hangszeren játszani.

2013. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de, hidd el meg lehet. Csak akarni kell. Én is megtanultam..... zongora+gitár. Jobban játszom mindkettőn mint a zeneiskolások! Pedig én kevesebb ideje.... Ha van kérdés írj! :D
2013. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én meg megtanultam egyedül táncolni, youtube videókból ,szerintem nagyon jól megy


messziről ki lehet szűrni (az esetek 99%-ban, elismerem hogy van kivétel) hogy ki az aki tanulta/tanulja a zenét, és ki az aki gép elől ülve próbálkozik.

2013. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#3 te még a boci boci tarkát se tudnád elzongorázni.Mivel tanár nélkül egy hangot nem lehet leütni helyesen.Ott kezdődik minden,ha azt vki nem tanítja meg neked,akkor amit csinálsz az nem zongorázás hanem billentyű nyomkodás sorba ennyi.Tanár nélkül zongorázni senki sem tanult meg,aki azt hiszi magáról h tud mert el tudja játszani(xd valójában nem tudja)a für eliset,annak fingja sincs arról mi az a zongorázás.Like 3 as
2019. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!