Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Slash jobb gitáros...

Szerintetek Slash jobb gitáros mint Alapi?

Figyelt kérdés
?

2013. nov. 24. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,hát,nekem tök mindegy:) Amúgy ezt csak úgy lehetne tudni, hogyha versenyeztetnénk őket, ugyanazon a napon ugyanannyi gyakorlás ugyanazokat a dallamokat játszatnánk el velük:)
2013. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

*ugyanannyi gyakorlás/felkészülés után

:)

2013. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tízböl kilencen egyböl rávágnák :Slash!

Hiszen egy világsztárt, egy gitár idolt hasonlítunk össze hazánk fiával. Azonban a dolog azêrt ennèl jóval bonyolultabb. Kèt teljesen kūlönbözö stílusu gitárosról beszêlūnk.. Mìg Slash a rendkìvūl ízes, bluesosabb, lassabb szólokban, illetve az igazi igazi rock and roll os, "pimasz " gitártèmák mestere, addig Steve inkább a Lukhater, Vai, Satriani vonalon erösebb, elkèpesztö technikai ès muzikalitású tudással. Egyik sen jobb a másiknál

2013. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-assal teljesen egyet tudok érteni, összességében nem hiszem, hogy egyikük is jobb lenne, annyiról van szó, hogy teljesen más a stílusuk. Slash gitárjátéka szerintem sokkal feelingesebb, viszont Alapi technikailag lényegesen felkészültebb nála. Mindenki nyugodtan eldöntheti, hogy melyiket értékeli többre ezen előnyök közül.
2013. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. 3 és 4 es el eggyetértek. Slash le van maradva technika terén,de sztem jobb szólókat talál ki. Alapi viszont azon van hogy minél komplikáltab legyen. Igaz 2 különböző stílus de én sztem Slash jobb benne van a legjobb 100. Kösz mégegyszer
2013. nov. 25. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:
És velem miért nem ért egyet senki?:( Nekem is igazam van:$
2013. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D Sztem Neked is egy részt igazad van meg második válaszolónak is (attól függ Te melyik vagy :D) A lényeg na az h sztem is ugtanúgy játszanák el ugyanazt a dallamot,v zenét. Kösz!
2013. nov. 25. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első kettő:) És am sztem nem sok értelme van amúgy ennek az összehasonlítgatásnak, de tudtam én, hogy igazam van:))
2013. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!