Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Slash (gitáros) kondizhatott?...

Slash (gitáros) kondizhatott? (kép)

Figyelt kérdés

Ő most sportolhatott magának? Mert szerintem nagyon jól néz ki a testalkata, az a szép V alak oldalról nagyon tetszetős + a melle. Azért vagyok rá kíváncsi mert a legtöbb híres gitáros közt nagyon sok vékony testalkatú van (pl Angus Young).


[link]


2011. nov. 19. 20:27
 1/10 dirtboy ***** válasza:
33%

nem hiszem hogy kondizott,esetleg elment egy kondi terem előtt vagy kezet fogott Ronnie Colemannal.


most komolyan viccet félre téve,nem hiszem hogy kondizott,nem úgy néz ki

2011. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet csalóka ez a szemszög.
2011. nov. 19. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem csalóka. Pontosan látszik, hogy 0 az izomtömege. Nem értem, miért hiszi mindenki a sovány embereket izmosnak...
2011. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az hogy híres gitáros, és vékony, a kettő közt 0 összefüggés van :D
2011. nov. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak olyanokat olvastam, akik azt mondták hogy "elvileg" lassítja az ujjat ha az ember izomnövelő gyakorlatokat csinál, szóval ezért nem ajánlják a gitározás mellé a testépítést. De van olyan videó ahol a csávó full kivan gyúrna, és amellett nagyon fürge ujjai vannak.
2011. nov. 20. 12:02
 6/10 dirtboy ***** válasza:
még jó hogy,semmi köze hozzá hogy milyen fürge az ujja
2011. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit sportolhatott,bár nem hiszem,hogy konkrétan kondizni járt volna,fekvőtámasz,esetleg kisebb súllyal súlyzózás,úszás ilyesmikre gondolok.

a gitározás miatt nem kell aggódnod,nem lassítja az ujjakat,max.harcművészet űzésénél lassíthatja a mozgást a kötöttebb izomtömeg.én gitározom,kondizom,és nem lettem lassabb tőle.a súlyt viszont helyes technikával fogd meg,használj kesztyűt,mert különben fájhatnak az ujjaid.

2011. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gondolom azért is van sok vékony gitáros, mert egy jó izmos test kialakításához is sok idő kell, és egy jó gitárosnak a napja nagyrésze gitározással telik:) (és itt nem Angus Youngra gondolok :D)

de azért vannak nagydarab gitárosok, zakk wylde pl

[link]

vagy James Hetfield

[link]

ők pl biztos jártak konditerembe, és mégis jó gitárosok :D csak arra vigyázz tényleg, hogy a kezed ne erölködjön nagyon, ne görcsöljön gyúrás közben sem, meg ne fáraszd le az ujjaid:D

2011. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megjegyzem, köszöntem a válaszokat :D
2011. nov. 21. 16:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Kondizott is Slash.
2022. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!