Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elutaznátok egyedül egy...

Elutaznátok egyedül egy (külföldi) koncertre?

Figyelt kérdés

Mondjuk olyan városba, ami azért viszonylagosan közel van Pesthez (pl Bécs).

Mennyire rossz az ilyen?


2009. nov. 21. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem.De ha egy 30 éves erős férfi lennék,akkor simán.
2009. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok :)
2009. nov. 21. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Én három hete akartam kimenni bécsbe és én is egy koncertre, amúgy én is 19 éves lány vagyok. Én a tesómmal akartam menni, de végül nem volt rá pénzünk, vonatjegy 7ezer lett volna, a szállásunk 15ezer kettőnknek, a koncertjegy pedig 12ezer kettőnknek (tehát fejenként 6ezer) és még akartunk nézelődni és költekezni, inkább nem mentünk. Amúgy én egyedül biztosan nem mennék sehova, nyelvtudás ide vagy oda. Egy vadidegen országban nagyon nehéz tájékozódni és nem árt, ha van veled valaki, akivel figyeltek egymásra. Így is úgy is veszélyes egy idegen ország, de ha nincs melletted valaki, akkor annál inkább. Tegyük fel, sétálgatsz egy mellékutcában este, egyszercsak beránt valaki egy kapualjba,na ez biztosan nem történne meg, ha lenne veled valaki :D tudom, hogy erős túlzás és nem valószínű, hogy megtörténik, de akkor is :D Ne menj egyedül, akkor inkább hagyd ki ezt a lehetőséget. Szerintem :)
2009. nov. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Voltam már egyedül koncerten, bécsben, de úgy h előtte már voltam kinn másokkal. Azt nem tudom h te elsőre mennél-e ki egyedül, de ha nincs német nyelvtudásod,akkor inkább próbálj meg szerezni társat.
2009. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bécsbe elmennék egyedül, ha tényleg annyira nagyon érdekelne a koncert és nem találnék senkit, aki jön velem (azért ez nem valószínű..de tegyük fel:D).

Azért mennék, mert sokszor voltam már és egész jól ismerem a várost, vannak ott ismerőseim is (rokonok és haverok is) szóval nem lenne mitől félnem... csak a koncerten magán lennék egyedül meg este a hotelszobában. Németül nem tudok, de Bécsben nagyon sokan tudnak angolul...ez ne tartson vissza. Amúgy milyen koncert? :) 18/L

2009. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Németül én sem tudok, de angolul elég jól azzal meg mindenhol elvan az ember manapság. Bécsben még sosem jártam, talán veszélyes is így egyedül. Igaz repültem már tök egyedül két kontinensen keresztül, de az azért mégsem egészen ugyan az. Az a baj, hogy nem találnék erre magam mellé társat!
2009. nov. 21. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nekem lenne ilyesmire pénzem akár Londonba vagy Amerikába is elmennék a kedvenc együttesem koncertjére! Csak az a para, hogy még nem töltöttem a 18at és anyámék nem engednének!

Elmondok neked egy titkot motivációnak. Én már fél éve gyűjtöm a pénzt. 18. születésnapomig ezt csinálom, és magamnak ajándékba tudod, hogy mit fogok venni, egy repülőjegyet és 1-2 hét nyaralást Új-Zélandra! Sose félj bele vágni olyan dolgokba, ami lehet, hogy életed legnagyobb kalandja lenne!

2009. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a lányomal voltam BÉCSBE de egyedül is kimentem volna.

Amuyg utazási irodák szerveznek ilyet és akkor nem leszel"egyedül"

2009. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bécsben és nem Bécsbe
2009. nov. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!