Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » SÜRGŐS! 17 éves vagyok kettős...

SÜRGŐS! 17 éves vagyok kettős állampolgárságú szüleim hozzájárulásával utazhatok e egyedül repülőgépen, külföldi útlevéllel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 10:36
 1/8 anonim válasza:
Inkább kísérjen ki valamelyik szőlő az repülőtérre és kérdezzétek meg. Így most jobbat nem tudok hirtelen.
2011. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Offthewall válasza:
hát én kb. 6 évesen utaztam persze magyar útlevéllel egyedül. Amúgy meg annyira bírom "sürgős" de azért sajnálsz 1 percet felhívni a MALÉV-ot, vagy lisztferihegyet stb. és mondanak valami okosat, mert nem valószínű, hogy itt 1 ottani válaszó rátalál a kérdésedre, és válaszol......
2011. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen a válasz
2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bunkoo válasza:
TALÁN!
2011. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem igen
2011. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kettő állampolgárságnak nincs jelentősége. írásos engedéllyel utazhatsz, de inkább nézz utána a repülőjogoknak.
2011. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 9 évesen repültem először, egyedül. meg kellett adni annak a nevét, aki fogad, egyébként nem volt semmi. ez volt a malévval még régen. Tavaly, 15 évesen meg hazarepültem germanwingssel, tökegyedül, szintén nem volt semmi, senkit nem érdekel, hogy kivel repülsz, vagy milyen az állampolgárságod. (útlevélemet elő se kellett vennem)
2013. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg melyik orszagba utazol, milyenek az ottani szabalyok.

Magyar es EUs szabaly az, hogy ha utleveled van, utazhatsz, mivel az utlevel kiallitasahoz kell a szulok beleegyezese.

De pl oroszoknal ha egyik szulo se utazik veled akkor kell toluk hivatalos igazolas (kozjegyzoi vagy konzuli felulhitelesitessel) hogy engedelyezik a hataratlepest.

2014. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!