Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár test javítás?...

Elektromos gitár test javítás? Benyomódások, mélyebb felületi sérülések (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Játék közben leszakadt a hevederem és a gitár leesett a földre... Elég csúnya és feltűnő sérüléseket szenvedett. Rendbe lehet ezt hozatni valahogy? (nagyon remélem)

Mennyibe kerülne ezt megcsináltatni?

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Válaszokat köszönöm!



#elektromos gitár #gitár test javítás #benyomódások #felületi sérülések
2013. dec. 1. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Uhh, ez tényleg elég ronda :(

A jó hír viszont, hogy rendbe hozható.

Árat nem tudok, én szerintem megoldanám, van tapasztalatom festéssel, és szerszámok is rendelkezésemre állnak.

De ha nem vagy tapasztalt ilyen téren, nem javaslom. A lényeg, hogy a testet le kell csiszolni, a sérüléseket kiglettelni, és újrafesteni és lakkozni. Nem tudom, hogy ezt mennyiért csinálná meg egy hangszerész, de gyanítom, hogy ha ez egy olcsóbb gitár, akkor nem érné meg a javítás.

2013. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.:D Sikerült megnyugtatnod.:D Valóban nem olyan drága a gitár (40000 ft), de akkor is. Valószínűleg jó ideig fogom még használni és szeretném annyira rendben tartani, amennyire csak lehet.
2013. dec. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!