Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Bullet For My...

Mit gondoltok a Bullet For My Valentine-ról?

Figyelt kérdés
2013-ban jelent meg az új albumuk, ami sokak szerint már nem az igazi Bullet, bár személy szerint nekem nagyon bejön ez az album is a másik három mellett. Aztán 2013 novemberében jött egy új szám, a Raising Hell, ami szerintem bőven odaveri bármelyik Temper Temper számot, ezzel megmutatták, hogy ők ilyet is tudnak, és hogy ilyesmikre lehet számítani a következtő albumon, ami akár még idén is megjelenhet. Én amúgy a 2013-mas VOLT fesztiválon ismertem meg őket, utána kezdtem hallgatni őket, azóta ők a kedvenceim, már minden létező számukat ismerem... :) Ti hogy vagytok velük? Kedvenc számok?

2014. jan. 3. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondják a Slipknot-ról is, hogy "már nem a régi" de attól még nagy kedvencem marad, ugyanígy vagyok a Bullet For My Valentine-nal is, szerintem nagyon jók :D Kedvenc számom Tears Don't Fall, és a Waking The Demon :D
2014. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik a zenéjük. A legutóbbi albumk jó lett szerintem, bár a Raising hell nem igazán az én ízlésem. 17/f
2014. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én meg pont arra vágyom, hogy idén vagy jövőre valami olyan anyaggal jöjjenek ki, mint amilyen a Poison vagy a Scream Aim Fire volt. Csak Matt hangja már kicsit más, mint régebben, és már a screamelés sem megy úgy neki, de én nagyon bírom a hangját még így is :D

Meg azt remélem még nagyon, hogy idén nyáron is talán sikerül beszervezni őket a VOLT fesztiválra, mert bár voltam a koncertjükön, még nem ismertem a számaikat, pedig egy Scream Aim Fire vagy egy Your Betrayal élőben eszméletlen élmény :D

2014. jan. 3. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
PopMetal, ezzel mindent elmondtam róluk
2014. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az egyik legjobb banda ebven a műfajban. Bár én inkább zenész szemmel nézem, mert nagyjából az összes számukat megtanultam. Az utolsónak meg üzenem hogy ha nem tetszik akkor lehet takarodni. Popmetál? Jó vicc tényleg. Azért áruld el nekünk, hogy te mit hallgatsz? Lagzi lajcsit?
2014. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Takarodjak el mert nem olyan az ízlésem mint neked. Kabaré vagy.
2014. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért én nem nevezném PopMetal-nak. Ez metalcore, ha lájti neked, akkor ajánlom a death metalt vagy a black metalt...

Oké, nyilván a műfajban is vannak "jobbak" például az Asking Aleandria, de én a Bulletet sokkal jobban szeretem :)

2014. jan. 4. 17:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor mondjad már meg nekem, hogy mi a f.a.s.z.o.m.a.t akartál egy BFMV kérdésnél.
2014. jan. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Populáris metál mert sokan szeretik. Szerintem ezt akartad mondani. :DDDDD

Am oké hogy nem jön be de miért kell akkor sértegetni?

Mondhattad volna úgy is hogy: "Számomra túl puha ezért nem tetszik".

Am nekem tetszik. Amikor először meghallottam a Fever "vastag, tömör" riffjét az leírhatatlan érzés volt. :DD

2014. jan. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy én sértegetek. Sőt még az én K anyámat.


Annyit írtam hogy pop metál. Ezzel mindent elmondtam. Akik szeretnek bármilyen metál műfajt, de épp olyanok mint a konzum3,14c$ák csak nem discoba járnak, azok mind szeretik. Emellett még egy két ember akinek van bármi aszociálása rá. Én is szeretek egy popmetal bandát, de legalább látom hogy bénék, és ha valakinek nem tetszenek nem szólok be neki.

Bocs a hülye karakterekért, de különben fennakad a cenzorlécen.

2014. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!