Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A szüleim nem támogatnak,...

A szüleim nem támogatnak, tudnátok segíteni!?

Figyelt kérdés

Imádok énekelni és nagyon szeretnék zongorázni is megtanulni. Még oviban nyertem felvételt egy jó zeneiskolába, de a szüleim nem tudom miért nem igazán támogatnak engem zenei téren, így egy másik általános iskolát választottak nekem. Több versenyre is lett volna lehetőségem elmenni, de mivel ők nem igazán vannak oda ezért az egészért így sosem mentem el...meg őszintén szólva nem tartom jónak a hangomat. Volt hogy szerettem volna énektanárhoz járni, de nem finanszírozták. Most szeretnék zongorázni tanulni, de most a továbbtanulásra hivatkoznak, mivel jövőre szeretnék elkezdeni sportolni és majd nyelv vizsgát is kéne letenni...én viszont nagyon szívesen szánnék időt a zenére, de mindig viccet csinálnak belőle, mikor felhozom a témát.

Eddig sikerült "távol tartaniuk" a zenétől, de most már tenni nem akarom ezt hagyni. Mivel győzhetném meg őket, hogy akár csak hobbi szinten is, de had énekeljek, zongorázzak?


2014. febr. 2. 19:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!