Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyózzak ha a szüleim...

Hogyan fogyózzak ha a szüleim semennyire nem támogatnak benne?

Figyelt kérdés

156 cm hez képest 61 kg vagyok, és szeretnék lefogyni kb 6 kgot, ami annyira nem lenne nehéz, de nem támogatnak benne, sőt csak bántást kapok!


Mivel volt egy gerinc műtétem így vigyáznom kell a mozgással is, de természetes hogy vigyázok mert nem akarok magamnak gondot, de anya csak azt hajtja hogy majd megint meg kell műteni mert megerőltetem magam.

Ha megpróbálok máshogy étkezni, nem azt eszem amit főz, akkor is kiabál amiért nem eszem azt a kaját, nekem semmi sem jó amit ő főz, hogyan fogyjak le így?


2013. dec. 9. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Edd azt, amit föz, csak kevesebbet, és lehetöleg ne a tésztaféle/kenyérrel lakj jól, hanem a zöldségekkel, meg salátákkal.


Az természetes, hogy ha föz valamit, akkor azt eszed (vagy veszel magadnak alapanyagokat a saját penzedböl, és megfözöd), mert gondolom, erre jut pénz.


Másrészt gerincmütét után is lehet sétálni, ha gyorsan és legalább 1 órát gyalogolsz egyfolytában naponta, az már böven elég mozgás.

2013. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Válassz egy nyugodt pillanatot amikor van idő beszélgetni. Magyarázd el mi a célod és hogy milyen módszert akarsz használni. Nem tudjuk anyagiakkal hogy álltok, jut-e külön kajára vagy sem, beszéljetek erről, meg arról, hogy ha te külön vagy módosítottan ennél akkor annak az elkészítése nem őt terhelné. Beszéljetek a mozgásról is, mert természetes, hogy aggódik érted, mégiscsak műtéted volt. Nyugodtan érvelj, ne emeld fel a hangod, ne legyél ideges, ha először tiltakozik. Sok sikert!
2013. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!