Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárral kezdjek?

Milyen gitárral kezdjek?

Figyelt kérdés
Szeretnék gitározni tanulni. Nem profi szinten, de azért belefektetnék felesleges energiát. Gondolkodtam basszusgitáron, de ma elektromos is eszembe jutott. Mindkettő hangzása, világa tetszik, idővel mindkettővel szeretnék foglalkozni, megtanulni. Viszont milyennel lenne érdemes kezdenem, főleg úgy, hogy a tanulása ne vegye el a kedvem? Sajnos költségkeret az van, így valami olcsó összeállítással kezdenék. Úgy vettem észre a basszus drágább, de lehet csak én néztem félre.

2014. márc. 3. 15:43
 1/3 anonim válasza:

Vannak viszonylag olcsó szettek, amik igaz, hogy alap dolgok nagyon de kezdésnek jó. A kereted nem tudom mennyi de nem is akarom, hogy leírd.


2005-ben én is így kezdtem gitározni, ha jól emlékszem akkor 30-35e körül volt a gitárom és 15-20e az erősítő.


Én most is akusztikus gitárral kezdenék. A következő kérdés, hogy szeretnéd-e a dallamosabb részeket játszani vagy inkább a basszerosok témája vonzó. Ezek után dönts szerintem arról, hogy milyen gitárt szeretnél venni milyen erősítővel;)

2014. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már eléggé magas szinten művelem a gitározást.

Elősször szerintem jobb lenne akusztikus gitárral kezdened.

ha azon tudsz játszani akor más gitárféle nem fog bajt okozni.


Én például eljátszok bármit a slap basstól kezdve mindent.

2014. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Slap bass érdekelne a legjobban! Bevallom, akusztikust nem szeretem. Valahogy nekem nem tetszik.
2014. márc. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!