Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire hülye voltam,...

Tényleg ennyire hülye voltam, hogy bedőltem?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor eldöntöttem,hogy változtatok a nők felé irányuló ismerkedési stratégiámon és kezdeményező leszek.Töménytelen mennyiségű önbizalomról és a kisugárzásról szóló válaszoló hatására.

Bátrabban álltam a helyzethez.Többet mozdultam ki az éjszakába és erőt vettem magamon és megpróbáltam csajozni.Az eredmény kosár,kosár,kosár.

Beiratkoztam szakkörbe és más szabadidős tevékenységeket is végeztem,ahol sok volt a lány.Kosár,kosár,kosár.

Szóval január óta annyi lekoptató szöveget hallottam,hogy már kívülről fújom ezeket.


u.i. ronda pasi



2014. márc. 6. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy te is láthatod...
2014. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyomulsz, ez a baj. Egy jó külsejű pasi megteheti, de más nem. Lassabban és jobb esélyeid lehetnek.
2014. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok nyomi,kamu nő válaszolónak bedőlsz?
2014. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább próbáltál változtatni a sémán (szöveg, célcsoport stb.)?
2014. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 moonlightsentinel ***** válasza:
44%
Ha ronda vagy, akkor én inkább azon változtatnék a helyedben...
2014. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze,hogy változtattam a sémán.Nem úgy kell elképzelni,hogy a bombázókra hajtok rá,hanem azokra a lányokra,akiket el tudok magam mellé képzelni.

Frizura és ruha változtatás is volt.Fogytam is egy pár kilót,bár eleve nem volt rajtam nagy felesleg.

2014. márc. 6. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Köpni,nyelni nem tudnak az okosok.
2014. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Talán az a gond, hogy nincs meg az érzelmi érettséged. Normálisabb csajoknál ez (is) kizáró tényező szokott lenni. Akiknek meg nem érettség nem kell, szóval aki kalandra kapható, annak talán elég a külső+szöveg.

Szóval látatlanban nem tudok mit mondani, akár ez is lehet gond, de nem rosszindulatból mondom. Ha tényleg ez a gond, akkor meg majdnem feleslegesen írom le a dolgot. Előbb azt kéne tudni, hogy mire kell egy csaj neked: dugás, kaland? Vagy valami komolyabb?

2014. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!