Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van olyan kevés gyerek aki még hallgat igazi zenét? Nem rap meg techno és társai. Hanem most gondolok Pl Iron maiden, ACDC, Metallica stb.

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Én 14 éves, lány vagyok és teljesen egyet értek a kérdezővel. Alig vannak korombeli rockerek, metalheadek, vagy ők a BMTH-t, BVB-t, illetve az Asking Alexandriát mondják metálnak, pedig egyáltalán nem az. Illetve az iskola is nagyon sokat változtat rajtunk, nem engedik, hogy ilyeneket tegyünk. Rendszerint rám szóltak, hogy ne menjek Iron Maidenes pólóban, Eddie miatt...

Illetve -szerintem- feledésbe merült ez a sok régi banda, pl ACDC, Motörhead, The Headcat, Maiden, Anthrax stb... Pedig ők a legjobbak.:))

2014. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%

aztán az acdc mióta igazi zene? rapper mi a bajod?

2pac, biggie, eminem éppen megvannak olyan nagyok mint az acdc..

meg amúgy is, nem tök mindegy ki milyen zenét hallgat? ha mindenki a rockot nyomatná akkor meg az lenne a baj...

2014. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi jó öreg rock-ot tényleg kevesen szeretik főleg az "ismeretlenebb" bandákat: Gondolok a The Kinks-re, T-Rex-re, UFO-ra... pedig ezek is híresek voltak. Talán a Deep Puple és a Led Zeppelin még ismerős.:D Ha az sem akkor már baj van, szerintem...
2014. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ez a helyzet, iskolámban is 600 főből egy kezemen meg tudnám számolni, kik hallgatnak jó zenét. :(

És nem értem mit lehet szeretni ezen a dubstepen, hiphopon. A másik pedig, hogy sokkal több gyakorlás, tehetség van ezekben a bandákban, mint a kis playbackes sztárokban, akik inkább a viselkedésükkel lesznek híresek, nem a zenéjükkel. Ezért is ilyen zenéket hallgatok :)

2014. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Bocsánat, hogy raver létemre csakúgy ide tolakodok! :)

De tökéletesen egyetértek az 5. válaszolóval. A sátánista, önjelölt pop"sztárok" tartják őrületben a nép nagy részét.

Senki ne gondolja azt, hogy mindenki Techno zenét hallgat, ugyanis nap mint nap azt tapasztalom, hogy semmibe nézik azt aki ZENÉT! hallgat. Ugyanis (és most a felsorolást csak az igényes előadókra értem)

ROCK: érzések előadása hangszerekkel.

METAL: a Rock keményebb fajtája.

RAVE: boldogság és eufória "kódolt formában"

TECHNO: kiegyensúlyozottság, testmozgásserkentő.

TRANCE: érzések előadása elktronikus hangszerekkel.

RAP: életbölcsességet TARTALMAZHAT.

POP: sátánizmus "cukormázba burkolva", homoszexualitás terjesztése.

Engem pl. naponta néznek le azért, mert 20 éves Hardtrance zenéket hallgatok. Valaki játékzenének nézi, valaki pedig csak zajnak hallja.

Jót röhögnek rajtam, és hülyének néznek azért, mert 90s Hardtrance, azaz Rave zenét hallgatok.

Régebben azt hittem, hogy tele van a világ Raverekkel, aztán azt hittem, hogy Rockerekkel van tele. De aztán rájöttem, hogy tömeg pop hallgatókkal van tele.

És akik igazi zenét halgattak, azok már nem fiatalok. Kevés manapság az Oldschool Raver, de a Rockerek így is többen vannak.

2015. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Úgy bírom, hogy mindenki azt a zenét mondja normálisnak, ami a saját ízlésének megfelel!! Ez olyan tipikus. Itt lázadnak a kedélyek, hogy húú így meg úgy szarozták le a zenémet, közben észre sem veszi senki, hogy ugyanazt csinálja, mint amiért itt hőzöng. Én nyíltan kimondom: A pop és techno kimondottan szar, géppel csinált zene, én is tudnék ilyet keverni. És nem sértődöm meg, ha valaki leszarozza és sátánistának elhordja az általam kedvelt metálbandákat. Ilyen easy a story...
2016. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ostoba baromállatokat, akik leszólnak valakit amiatt, hogy metált hallgat, legszívesebben bedobnám őket fejjel lefelé egy húsdarálóba. Álljon már meg a menet! Metál az ász! Az ilyen f..szkalapokkal meg ne törődjön senki!
2017. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"voltam már büdös rocker, és rohadt rasszista is egy Kárpátiás pulcsi miatt"


A k..rva anyjukat azoknak, akik ilyeneket mondanak rád. Én mondjuk nem szeretem a Kárpátiát, de akkor sem mondanék ilyet.

2017. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Iron Maiden és ACDC forever!



Metallicát nem szeretem!

2018. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!