Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 22 évesen még nem késő elkezde...

22 évesen még nem késő elkezdeni gitározni tanulni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
sohasem késő, attól függ mi a célod vele.
2014. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SZerenék megtanulni, ennyi. Nagyon tetszik a hangszer, semmi több
2014. jún. 27. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hetente felteszi valaki ezt a kérdést, hogy nem késő-e ennyi meg annyi idősen elkezdeni. Van aki felnőtt fejjel megy egyetemre, felnőttként kezd el motorozni, 50 évesen kezd tanulni festeni. Soha semmi nem késő amíg élünk. Én 30 felett kezdtem el gitározni tanulni és nem is tudom hogy tudtam meglenni ennyi évig gitár nélkül :-)
2014. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen kezdtem (8 éve), ahhoz képest mára már Megadeth meg Deep Purple szólókat is elnyomok. :D
2014. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

30 vagyok, nemrég kezdtem tanulni. Szerintem sose késő :)

Annyi hátrányunk van, hogy aki kiskorától kezdve tanul, annak jobban megnyúlnak az ujjai, így könnyebben tud lefogni akkordokat. Ami viszont fontos, hogy jó helyről tanuld. Ha nincs tanár, akkor: Muszty-Dobay gitáriskola nevezetű könyvét célszerű valamilyen formában beszerezni.

2014. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. júl. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!