Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ének hang, mitől függ,...

Az ének hang, mitől függ, hogy jó lesz-e vagy rossz lesz-e az adott emberben? Lehet-e fejleszteni, ha valakinek rossz adottságai vannak, de jó hallása e mellett?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem volna énekelni, de sajnos hallom, hogy nincsen jó hangom, tanár tudna ezen segíteni? Illetve mondjuk az is érdekelne, hogy pl.: Michael Jacksonnak meg a hozzá hasonló nagy énekeseknek, hogyan maradhatott mutálás után is jó hangjuk? ( Nekem pont ezzel van bajom, hogy miután kialakult a férfias hangom, már nem bírok magas hangokat kiénekelni abszolút, sőt recsegőssé vált a hangom ).

2014. júl. 1. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha Bozsek Márk interjúban mondott volna ilyet, hogy nem volt valami jó hangja; de érzett ilyen késztetést, hogy énekeljen is, és elkezdett vele foglalkozni; Shakirának meg asszem azt mondták, hogy maradjon inkább a táncnál ,de nem adta fel, és énekesnő lett. Amúgy nem baj, hogyha recsegős a hangod, plusz, Katy Perry sem tud valami nagy hangterjedelemben énekelni szerintem, mégis vannak jó számai.
2014. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Titok111 válasza:
Saját tapasztalatból mondom: Nem biztos, hogy rossz a hangod mutálás után, csak furcsa hallani, mivel hozzászoktál a magas hangodhoz. Nekem is ez volt a bajom. Próbálj olyan dalokat keresni, amelyeket mutálás előtt nem tudtál kiénekelni. Szerintem ezt próbáld meg: Sam Smith - Stay With Me. (Csak egy oktávval lejjebb) Sok szerencsét ;)
2014. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!