Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani hogy melyik fogam fáj ha több rossz fogam van egymás mellett?

Figyelt kérdés
Már kihat a fájás mindegyikre, csak annyit tudok hogy az egyik odalon fáj de hogy alszó felső?

2014. márc. 20. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd a fogorvos megállapítja egy röntgennel.
2014. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
óvatosan kocogtasd végig őket és érezni fogod. egyébként fogorvos, mielőbb.
2014. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy több lyukas fogam is van és már múltkor elkeztem a javítést de egyszerre csak 1 fogat csinál a doki, a másik meg olyan dokihoz megyek aki jó tömést csinál és évekig bírja és nem esik ki 2 hét után a tömés, de ez privát.

Fizetős.

Múltkor ő is végig kocogtatta és mindegyik érzékeny volt amelyik rossz volt de magátol akkor még egyik sem fájt.

Jártam én már úgy körzeti orvossal hogy a rossz melleti fogamat húzta ki ami nem fájt és másnap megint mehettem és 2 fog egyből minusz lett.

2014. márc. 20. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Kocogtasd végig, tapogasd őket az ujjaiddal, aztán hátha érezni fogod, melyiktől fáj jobban. Egyébként szerintem ilyen esetben elláthatna többet is az orvos, főleg, hogy egymás mellett vannak. Úgy kérd az időpontot, hogy legyen rá ideje.
2014. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kocogtattam semmi külömbséget nem éreztem, holnap írány a doki mert hol fáj hol nem és nem tudom melyik. ohhho aszem megvan megnyomkodtam kézzel , de szerintetek ebből idegelés lesz?

Ha csak betömi akkor is érezni fogom és nem múlik el a fájás mert végülis nem olyan erős mint máskor volt amikor már hűzni kellett.

2014. márc. 20. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már fáj akkor mindenképp gyökérkezelik. Sima tömés csak olyankor van ha még nem fáj.
2014. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez hány alkalom a dokinál?
2014. márc. 20. 14:03
 8/8 Truegirl válasza:
Nekem már volt gyökérkezelésem. Az én esetemben 2 alkalom volt, először gyökérkezelte és néhány nap múlva kellett visszamennem, akkor betömte és azóta is használom a fogamat. Egyébként jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok, mert baloldalt alul fáj valamelyik fogam (nem fáj folyamatosan, csak időnként belenyilal), de nem tudom megállapítani, hogy melyik. Végigkocogtattam őket, de 2 is érzékeny volt, de akkor sem tudom, hogy melyik fáj. Gondolkodtam, hogy menjek-e dokihoz, mert először azon a véleményen voltam, hogy majd biztos hülyének néz, hogy azt sem tudom, hogy melyik fáj, de pláne így, hogy vizsga előtt állok, inkább elmegyek és reménykedem, hogy ő majd többre megy, mint én.
2014. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!