Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a legfontosabb gitár...

Melyek a legfontosabb gitár akkordok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:05
 1/7 anonim válasza:
A C D E F G én legalábbis még csak ennyit tudok, és egy kezdök könyvéböl tanultam.
2010. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Muszty-Dobayék A-val és E-vel kezdenek, aztán D-vel folytatják, belekerül még a C és a G együtt, aztán pedig az F...

És persze közben pl. kiegészítik Am, Em-re, D7,-re, stb. Nagyjából ennyi lehet a fontos.

2010. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a moll és a dúr. Az, hogy milyen frekvencián van az lényegtelen...
2010. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszii a vélaszokat=)
2010. jan. 25. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg minden szám (C-dúr hangnemben) lekísérhető C-dúr; G7; F-dúr akkordokkal. (Ugyan ez pl. E-dúrban: E-dúr; H7; A-dúr)

Maradva a C-dúrnál az akkordok: (nagy 'c' betű esetén C-dúr értendő, 'Cm' esetében C-mol) C,Am,Dm,G7,C,A7,D7,G7,C,C7,F,Fm(vagy Co),C,G7,C

Amúgy C-Am-Dm-G7 és a Börtön ablakában-t le is kísérted

2010. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A,Am,B,C,D,Dm,E,Em,F,G, szerintem ezek a legalapabbak
2010. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

CDEFGAHC

ezek dúrban és mollban is , aztán 7-esek , 9-esek -10b-sek

és már blues gitáros vagy XD na azért nem de ha ezeket jól használod akkor elég jól haladsz .

2010. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!