Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem hallgat szinte...

Miért nem hallgat szinte senki Magyarországon Drum & Bass-t?

Figyelt kérdés

Aki nem vágná, hogy mi fán terem: http://www.youtube.com/watch?v=PxNvV70HZkw


De miért ilyen ismeretlen ez a stílus ennyire? Szinte gáz, ha az ember ilyet is hallgat...



2014. júl. 29. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Rosszul latod, vagy az ismerosi korodben ez kulonc zene. Szerintem egyre jobban terjed a d&b, sot lassan lassan mar ez is divatzene lesz.
2014. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc magyar együttesem a Brains, ami főleg d'n'b, szóval ne mondd nekem, hogy 'szinte senki'. És ne legyen belőle divatzene, nem tenne jót neki..
2014. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig itt "vidéken" furán néznek rám az ízlésem miatt.
2014. júl. 29. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
én is vidéki vagyok, és pont leszarom mit gondolnak rólam.:D
2014. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én Erdélyi vagyok...és nyugi...itt sem hallgat majdnem senki DnB-t ..... itt sem terjedt el nagyon, nagyon kevés embert ismerek, aki tudja milyen. :D
2014. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt, Szabolcsban elég gyakran lehet hallank DnB stílusú zenét, sőt, a DJ-k is szoktak játszani ilyen zenéket a szórakozóhelyeken, szóval keep calm & listen DnB :)
2014. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. valaszolo: en is Erdelyben elek, kozponti reszen es a jobb dnb bulikra igencsak osszegyulnek az emberek, szoval szerintem vannak szep szammal hallgatok.
2014. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a D'N'B zenét! :)

Főleg a Liquid DNB -t. De itt sem nagyon szoktam másoktól hallani. Pedig a fővárosban élek. (ennek az a negatív oldal, hogy mindenki, csak slágerzenét hallgat, és semmi mást nem képesek.

Azaz..... tömegsláger végnélkül, rock, és fostos metal végnélkül, de ha az ember techno-t akar hallgatni, akkor azt leszólják, és jön a "Tuc-Tuc" duma. A buzeráns rockerek közmondása. És így itt nem hagynak elég levegőt a hallgatásra méltó stílusoknak.

És igen....Ha divatzene lenne, akkor el lenne cseszve, mert a Dj-k elkezdenének egyre elmebetegebb drum and bass zenét csinálni, és a végén ott lyukadnánk ki, hogy justin biber dnb-t énekel. AZT MEG UGYEEEE SENKI SEM AKARJA!!!

UUUUUUUUGYEEEEEEE???? :)

2014. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D nekem is a Liquid témák jönnek be, de amúgy egy enyingi netrádión elég sokszor botlok olyan zenékbe (azért az érdekes, hogy az egyik legcsóróbb környéken van igény erre)
2014. szept. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!