Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már nem utálja senki a...

Most már nem utálja senki a zsidókat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Hivatalosan is véget ért az antiszemitizmus éve?
2012. júl. 5. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Primitív összeesküvés elméletben hívők akik azt mondják 2006 új-ivrit nyelven vezényeltek a rendőrök na ők mondják azt eléggé primitív módon, én magam az antiszemitizmust ítélem el .
2012. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Remélem véget ért, bár én úgy látom most kezdődött.
2012. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik, hogy mióta Szegedi Csanádról kiderült, hogy zsidó és Áder ellátogatott Izraelbe, azóta kb minden jobboldali rájött, hogy baromság volt amiben hittek és nincs semmilyen zsidó összeesküvés, meg rájöttek, hogy nem lehet megállapítani senkiről ránézésre, hogy zsidó vagy sem, bárki lehet, és hogy nem biztos, hogy mindenki zsidó, akiről ők eddig azt hitték, hogy az stb
2012. júl. 5. 18:50
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Én Debrecenbe jártam félévig Rocksuliba zsinagóga mellett van és ha zsidók valóban idejönnének hát nem galambok által leszart zsinagógába járna egy zsidó. Nincs igazam?
2012. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Egy 2012-es felmérés szerint Magyarország az élvonalban van antiszemitizmus terén Spanyolországgal és lenygelországgal karöltve. Úgy látszik, hogy még mindíg elég sok okos ember van, ugyanis ellentétben azzal, amit te hiszel a zsidókat nem véletlenül utálják. Belegondoltál már abba, hogy míg országonként általában csak egy-egy kisebbséget utálnak, mért találsz az egész világon jelentős zsidógyűlölő tömeget?!
2012. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Én utálom őket mint a fost.
2012. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Kedves utolsó II. Világháborúban mivel lengyel az apám, Lengyelországot megszállta Németország és Szovjetunió megszüntették gyakorlatilag és lengyel nagyanyám 2 legidősebb tesója meghalt. Erről mi a véleményed?
2012. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ha ma készülne egy felmérés nálunk, már rögtön kevesebben mondanák magukról, hogy antiszemiták, mint mondjuk három hónapja. Nem azt mondom, hogy megszűnt, de visszaállt egy mérsékeltebb szintre.


Ja és azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a kurucinfo bezárása is közrejátszik.

2012. júl. 5. 19:18
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Jó lenne, de volt iskolai könyvtárosom jobbikos lett, annyira sajnálom :(
2012. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne bízz ennyire a közvélemény kutatásban tisztelt kérdező! Tudod olyan mint a szélkakas,ahonnan fúj arra fordul:))
2012. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!