Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha egyáltalán nincs sem...

Ha egyáltalán nincs sem ritmusérzékem, sem pedig hallásom, azért van remény, hogy megtanuljak valamennyire gitározni?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy nem lehetek profi, de azért valamilyen szinten így is el lehet sajátítani vagy inkább adjam fel? és esetleg Szeged környékén tud valaki jó gitártanárt, ha nem vagyok reménytelen?

2014. aug. 17. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy reménytelen. A ritmusérzéked drasztikusan fog javulni, ha gyakorolsz rendesen (úgy, hogy közbe hallgatod a zenét és tartod a tempót, vagy metronómra), a zenei hallásod szintúgy, bár az nem ilyen gyors folyamat. tanárt nem tudok, arra nagyon nem vagyok ismerős.
2014. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem reménytelen megtanulni példának ott van Slash. Neki sem sok köze a a ritmushoz még is híres gitáros. Jó gitártanárt meg nem tudok szegeden de keress rá neten van jó pár.
2014. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!