Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Slash-ről...

Mi a véleményetek Slash-ről (mint zenész és mint ember)?

Figyelt kérdés
Zenészként jónak tartom, de emberileg lenézem. Írt néhány elképesztő riffet, de én úgy látom, hogy eléggé erőszakos ember.. nem tudhatom, hiszen nem ismerem személyesen, de érdekel a véleményetek.

2012. nov. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

emberként szerintem nem sok válaszoló fogja ismerni:) én azzal nem is foglalkozok, annyira nem híres a botrányaitól, hogy hozzám is eljutott volna (mert nem követem a bulvárvilágot, néha ha valaki valami nagyon csúnya dolgot csinál, azt úgyis megtudom :DD), de bármi ami azt mutatja, hogy erőszakos, vagy hogy nagyképű, ilyesmi, ez minden lehet a menedzsment része, és csak egy álca. de ezt mi nem fogjuk megtudni :D

zenészként jó zenésznek tartom, én nem szeretnék olyan lenni, mint ő, illetve nem olyan szeretnék lenni, de ő nagyon jól felépítette a saját stílusát, és a karrierjét, és jó gitáros.

2012. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nagy figura, bár én kinőttem már abból a klasszikus időszakomból, de bármikor szívesen meghallgatom
2012. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
iszákos, drogos, qrvázós:D vagyis csak volt. Állítólag már leszokott. De mindezek ellenére természetesen ő a példaképem. Egy qurva nagy halhatatlan istencsászár!!!
2012. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lenny7 válasza:
Hááát nekem példaképem...mint emberileg mint zeneileg. Mármint nem azért, mert drogos, alkesz VOLT. Az igazság az, hogy egyáltalán nem erőszakos...max. ha be van baszva akkor szokott nekimenni v'mi nagy meláknak. Olvastam az önéletrajzát meg úgy figyeltem mikor, hogy viselkedik. Most ne nézzetek "önfényezőnek" de sokan mondták, hogy jó emberismeretem van. Én így látom Slash-t...
2012. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát slash nagy vagány volt tudta mi az igazi élet a 80- as években éltek igazi életet szex,drog,pénz,csillogás,nyaralás,utazás tudták mi az élet.egy igazi rock banda volt a guns n roses de ők nem tudtak talpon maradni mint bon jovi-ék.és meg is látni hogy slash és axi roses elégé meg látcodik rajtuk az idő mint bon jovi nem látni hogy már elmúlt 50.
2013. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!