Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone vagy Ibanez basszus?

Epiphone vagy Ibanez basszus?

Figyelt kérdés
Kezdő basszusgitáros vagyok, és most szeretnék gitárt venni. Két model között vacilálok, az EPIPHONE TOBY DELUXE IV és az IBANEZ GSR200 között. Ezekre futja :D Esetleg tapasztalatok, javaslatok melyik legyen? Köszi! :)

2014. aug. 26. 08:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na szevasz, hosszu vacilálás után az Epiphone mellett döntöttem, de nem ezt a modellt, hanem a STANDARD-ot vettem meg Toby-s szeriabol.... passziv basszusgitar, de van rajta egy plusz gomb, valami bassz enhancer vagy mi... ha feltekerem, erősebb lesz a hangja... csak az a gondom, hogy csörögnek a húrok... :( nem tudom hogy lehetne megoldani :)
2014. szept. 18. 09:49
 12/15 anonim ***** válasza:

A húrzörgés beállítás kérdése, el kéne vinni egy hangszerészhez, vagy valakihez, aki valóban ért hozzá.

Persze a hangszerész pénzbe kerül.

2014. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sikerült kiküszöbölni a zörgést, megemeltem kicsit a húrokat, és már jó... Csak most picit magasabban vannak, dehát tanulni kell, és kész :)
2014. szept. 18. 17:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Gratula.
2014. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy profi beállítással lehet, hogy a zörgést is csökkentik meg a húrmagasság is kedvezőbb.

De ha így megfelel, akkor használd. :)

2014. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!