Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőnek megfelelő lenne ez a...

Kezdőnek megfelelő lenne ez a gitár?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék szüleimtől gitárt kérni,mert már régebben is szerettem volna megtanulni.Semmi tapasztalatom nincs,de van ismerősöm aki segítene,meg internetet is igénybe venném.:D Akusztikus gitárra gondoltam,ez szerintetek megfelelő lenne? Egyáltalán nem értek hozzá,így örülnék ha esetleg egy párat ti is küldenétek amit jónak láttok :) Előre is köszönöm! 14/L

[link]



2014. dec. 13. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem. Rengetegbe kerül, és borzasztó hangja van.

[link]

www.hangszerdiszkont.hu/


Inkább itt nézelődj. Ráadásul ez nylon húros (klasszikus) gitár, nem fém húros :) Szélesebb a nyaka, és ha kicsi kezed van akkor simán lehet rajta kényelmetlen a játék.

2014. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
egyébként max.25 000 ft-ot gondoltam rá költeni :)
2014. dec. 13. 10:22
 3/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.szét is nézek azon az oldalon :) akkor ezt semmiképp ugye?
2014. dec. 13. 10:23
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen. Rengetegbe kerül, főleg ahhoz képest milyen rossz a hangja. Ráadásul vaterán veszed, magyarul ezen még keres valaki, aki külföldről behozza kb 10 000ft-ért.


Ja, használt sem egy elvetendő ötlet, csak az neked nem tudom mennyire pálya.

2014. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
gondolkodtam azon,hogy használtat nézek,csak attól tartok,hogy nehogy valami olyat vegyek ami rossz állapotban van.
2014. dec. 13. 10:25
 6/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy klasszikuson könnyebb-e vagy nehezebb játszani, teljesen egyéni.

Lehet, hogy épp jobb lenne neki.


Hangszerboltokban is vannak használt gitárok és ott talán jó esély van rá, hogy nem adnak el olyat, ami hibás.

Például:

[link]

2014. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

Borszasztó a hangja?

Nem hiszem. Bár Sosem Hallottam,de hangszerek hangjában nincs jó,meg rossz.

Kinek mi tetszik,meg ki mire akarja használni.

Aki metált játszik valszeg nem szereti a telecaster meg az sg hangját,aki meg rakendrolt nyom annak az ibanez nem tetszik.ettől még nem lesz egyiknek se rossz hangja...

2014. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Én nejlonhúros gitárt ajánlanék, mert a fém húrok kezdőként szétvagdalnák az ujjaidat. Viszont netről ne rendelj gitárt, mert nem tudod kipróbálni!
2014. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem teljesen igaz, főleg akusztikus gitárok esetén.

Egy gagyi, vacak anyagokból készült, hanyagul elkészített gitárnak aligha lesz olyan hangja, ami egy akusztikustól általában elvárható.


Itt azért nem arról van szó, hogy milyen karakterű a hangszer és hogy az tetszik-e valakinek, hanem hogy nincs karaktere, jellegtelen, tompa, üres, szegényes.

Persze lehet, hogy valakinek ez tetszik. :)


Nem tudom, konkrétan ez a gitár ilyen-e, de mindenesetre ezért az árért ilyen anyagból többnyire nem a szép hangú akusztikusok készülnek.

2014. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Én nejlonhúros gitárt ajánlanék, mert a fém húrok kezdőként szétvagdalnák az ujjaidat. "


Ezt a baromágot gondold már át Mégegyszer.

2014. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!