Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőnek megfelelő lenne ez a...

Kezdőnek megfelelő lenne ez a gitár?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék szüleimtől gitárt kérni,mert már régebben is szerettem volna megtanulni.Semmi tapasztalatom nincs,de van ismerősöm aki segítene,meg internetet is igénybe venném.:D Akusztikus gitárra gondoltam,ez szerintetek megfelelő lenne? Egyáltalán nem értek hozzá,így örülnék ha esetleg egy párat ti is küldenétek amit jónak láttok :) Előre is köszönöm! 14/L

[link]



2014. dec. 13. 10:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hát persze. Kisebb, de kinél? Miért lenne kisebb? Nekem az összes eddig partneremnek akkora vagy nagyobb keze volt, mint az enyém, konkrétan hosszabb ujjakkal.

A lányunknak 14 évesen akkor volt a keze, mint az enyém.


Mivel fogalmad sincs róla, hogy a kérdezőé mekkora, teljesen értelmetlen ilyen feltételezésből kiindulni. Lehet, hogy hosszabb ujjai vannak mint a legtöbb hasonló korú fiúnak, akkor meg minek eleve beskatulyázni?

2014. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez csak visszaszólás volt a hülye általánosításra, hogy vágja a fém húr az ujját a lányoknak, akik jobban érzik a fájdalmat.
2014. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nem akarok beleszólni a hozzáértők dolgába, de a nejlonhúros is épp úgy vágja az ujjat eleinte. én mikor elkezdtem játszadozni vele, az első napokban legszívesebben eldobtam volna a sarokba. bár az is tény, hogy a húrokat picivel könnyebb lefogni rajta. "lányos" tapasztalataim szerint :) most mégis fémhúrosom van
2014. dec. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy az olcsó fémhúrós gitárok ha jól tudom általában 012-es húrral vannak felszerelve amit egy kezdőnek lehetőleg le kell cserélni 010-esre
2014. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24: ez igaz. zeneboltos ismerősöm rögtön cserélte is már vételkor :)
2014. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden bolti húrt azonnal célszerű lecserélni, mert többnyire akár évekig is állhatott és rozsdásodott rajta, ráadásul az isten tudja milyen húrt raktak rá.
2014. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!