Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti elmennétek barátotok/barátn...

Ti elmennétek barátotok/barátnőtök kedvéért egy olyan koncertre ami nem igazán ti műfajotok?

Figyelt kérdés
Barátom mondta, hogy lehet elmegy koncertre, (engem már nem is hív, tudja, hogy a válasz nem.) De gondoltam hogy mi lenne ha karácsonyi ajándéknak megveném a jegyeket és elmennék vele... Ámbár az a gond hogy én eléggé ilyen kis visszaúzódó vagyok, és egy ilyen koncerten kicsit gáz lenne ott állni egyhelyben...éshogy nem tudnék feloldódni az is biztos.. félnék, hogy ezzel tönkretenném a napját (plusz kiülne az arcomra hogy: ehhez most k*rvára nincs kedvem) De tudom ,hogy régóta nagyon szeretné ha elmennék vele ennek az együttesnek a koncertjeire... Teljesen tanácstalan vagyok.. megerőszakoljam magam és elmenjek még így is hogy nem fogom élvezni és lehet tönkreteszem az estéjét , vagy hagyjam az egészet szerintetek??

2014. dec. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, az én kedvem is széttörik, ha barátnőm arcán látom hogy sz*rik az egészre, amiről én lelkesen beszélek, vagy mutatok neki valamit.
2014. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy rasszista rocker igazi skinhead haverom aki elment a barátnőjével mulatós koncertre. Azt mondta h attól érezte jól magát h a barátnője jól érezte magát.

Gondolt ezt át :)

2014. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van benne valami... de mentségemre szóljon, 26.a van és holnap lesz a koncert... sehol nem tudok ilyenkor jegyet venni, úgyhogy a sors elintézte:D
2014. dec. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!