Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is Àkos...

Szerintetek is Àkos (Kovács) egy beképzelt ember?

Figyelt kérdés

Nagy rajongó vagyok,de ahogy elnéztem a régi videókat róla (92,93) sokkal beképzeltebnek tűnt/tűnik mint pl. Michael Jackson.


Vagy az is lehet,hogy egyáltalán nem beképzelt csak én látom így ? Milyen igazából ?


2015. jan. 6. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy beképzelt, de Kossuth-díjig nyalta fel magát.
2015. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nos lehet valóban az, de szerintem van is mire. Többet tett/tesz le az asztalra, mint egy valóságshowból kiszakadt senki. Akinek az össz tudománya, hogy hülyét csinál magából és kivillantja egy-két testrészét. Vagy az a sok "egyslágeresénekes" akiket ont magából és hírverést gyárt nekik a média. Láttam én is vele videókat, tudja mit akar, igényes, maximalista. Felállított egy színvonalat ami alább nem adja, éppen ezért mindig a tőle megszokott minőséget nyújtja.
2015. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy beképzelt, egészséges önbizalommal beszél, elég reálisan, csak valamiért azt várjuk az emberektől hogy szerénykedjenek.


Ja és azt se felejtsük el hogy Jacko-nak több tíz főből álló sajtócsapata volt aki minden nyilatkozatát/tettét megtervezte. Állítólag magánemberként igencsak elviselhetetlen volt, üvöltözött a személyzettel stb..

2015. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak személyesen ismerem, de elég beképzelt.
2015. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!