Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért pofoznak meg vagy...

Miért pofoznak meg vagy menekülnek el a csinosabb lányok a szórakozóhelyeken ha táncolni akar az ember velük pedig hozzájuk sem érek tehát oka nincs rá h megüssön (folyt)?

Figyelt kérdés
Max annyi a bűnöm h táncolok velük és ha elküld maradok mert nem érek hozzá csak táncolok a saját négyzetméteremben és ez egy szabad ország, közben más srácok meg egyből látom következmények nélkül taperolhatják a hely "csinibabáit"

2014. ápr. 5. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos nem elég jó a fizimiskád. de, hogy meg is üssenek. elmehetnek a francba, de tényleg. mi ez már, hogy valakit felpofozok?
2014. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nézel ki jól, és ez számukra azt jelenti, h nem is vagy ember.
2014. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez így működik! ha jóképű vagy akkor biztos jó ember is vagy, ha nem vagy jóképű akkor nyilván egy görény vagy!
2014. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy tanácsom van! Ne ismerkedj discoban!
2014. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de mindenki más ott teszi... am meg nem hinném hogy jogos az ilyen bánásmód, nem helyes ha úgy bánnak velem az emberek, mintha egy állat lennék, egy kutyával különben bánnak, sokkal különben és ez nagyon nem helyes
2014. ápr. 5. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
"Ha elkuld maradok" - leirtad hogy a szobol nem ertesz, akkor min lepodsz meg? Fel is jelenthet zaklatasert. Olyannal tancolj aki akar veled.
2014. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy utolsó mint egy darab fa már megbocsáss, 1 nem értem hozzá így ott táncolok ahol akarok 2 ő ért hozzám sőt rámtámadt így garázdaságért valóban feljelenthettem volna a csajt, meg is mondtam neki ha mégegyszer hozzámér majd a bíróságon találkozunk akkor beijedt végre és normalizálódott és elment máshova táncolni mert ha nek bírja a látványom akkor nehogymár én menjek el
2014. ápr. 6. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem azé a hely aki előbb ott volt... én se értek egyet ezzel a bánásmóddal, de ne provokálj fölöslegesen senkit. A rendőrséget meg nem jó bele vonni az ilyenbe, mert az mind2nek csak kellemetlen lehet. Eleve az, hogy a rendőrök stílusa nem épp a legjobb, cinikusak és Téged illetve az adott csajt is gorombán kezelnének és ne hogy azt hidd, hogy Neked adnának igazat, inkább a csajnak, mert hát azért a rendőrök 90%-a még mindig pasi. De ami igencsak kellemetlenséget tud okozni, hogy másnapra már az összes környékbeli internetes portál és újság megírja az esetet és hiába rövidítik, hogy pl.: K. Béla xy falvai lakos attól még az ismerőseid tudni fogják, hogy nah a Kun Béla balhézott az éjszaka. Nem mellesleg ez az adott szórakozóhelyet is kellemetlenül érinti ami azt eredményezi, hogy Te többet oda nem mehetnél. Tehát a rendőrségre még gondolni sem szabad, inkább ha úgy látod, hogy flegma, hagyd ott, keress olyat aki viszonozza a közeledésedet. Hidd el, egy buliban azért egyetlen pasinak sem lehetetlen ilyet találni. :)


Hidd el amit itt most leírtam mind tapasztalatból tudom :(

2014. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem eddig a rendőrséggel pozitív tapasztalataim voltak, de náluk csak a feljelentést teszem meg a döntés a bíróság dolga nem pár általad "cinikusnak" nevezett rendőré, és nem túrtam ki a helyéről a lányt hanem az előtte lévő szabad négyzetméterbe álltam be táncolni. Persze hogy nincs olyan pasi akivel legalább egy lány ne táncolna, csak nem mindegy hogy az a lány tetszik e nekem vagy sem, mert én pl pont aznap este táncoltam olyan lánnyal is akit át sem értem, ha érted mire gondolok, de azok a lányok akik tetszenének is, mind elhessentenek más srácokkal táncolnak sőt hagyják, hogy össze vissza taperolják őket...
2014. ápr. 6. 11:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek azt magyarazni kell hogy a "valakivel tancolni" az egy kolcsonos beleegyezesen nyugvo tevekenyseg, az ugyse fogja megerteni.
2014. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!