Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Peogram vokál felvételezésére?

NONAME36 kérdése:

Peogram vokál felvételezésére?

Figyelt kérdés
Mivel úgy gondolom, hogy csak akkor tudom a legjobbat kihozni a szövegem felvevésének minőségéből, ha jó programot használok, ezért úgy vélem fontos beszereznem a legjobb programot (nyilván bizonyos keretek között) és azt akartam kérdezni, hogy rap vokál felvételezéséhez/vágásához/(minimális) effekteléséhez, melyik program a legmegfelelőbb? A MINŐSÉG A LEGFONTOSABB!! (Egyébként az Ableton Live 9 Intro-t gondolom a célnak megfelelőnek, de javítsatok ki, ha nem így van!!)

#rap vokál
2015. jan. 18. 01:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy érdemes megvenni? (nivel jobb a letöltöttél???) pls konkrétunokat írjatok- Előre is köszi!!!!
2015. jan. 18. 01:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy jó minőségű hangfelvétel az elsősorban a mikrofonon, és egy profi hangkártyán múlik.

Ha ezek megvannak, akkor az ingyenes, és magyar Audacity-vel is csodákat lehet művelni.

2015. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nope, az nagyon szar, természetesen beszerzem a fontos kellékeket (előfok, mikrofon, popfilter, plusz kialakítok egy hangelnyelő szivaccsal felszerelt állványt), de jó minőségű keverést akarok, érdemes megvenni az Abletont, vagy elég egy ingyenes verzió erre??
2015. jan. 18. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs hogy mit beszélsz. :D
2015. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kispofa75: magyarnak magyar, ingyenesnek ingyenes, de szarnak is szar az Audacity. Annyira kezelhetetlen, hogy a Magyar Rádióban külön vizsgáztattak minket rajta, mert ha azzal boldogulunk, bármivel fogunk. Én a Cubase 5.12-t ajánlom, ha nem akarsz pénzt adni érte. A Live célközönsége nem a soksávos felvétel, hanem inkább (mint a neve is mutatja) az élő performance illetve rommá lehet programozni, szóval akár világító zenélő interaktív szökőkutat is össze lehet rakni vele. Ezen kívül még játszik az Adobe Audition, a Studio One, valamint nyilván nem fogsz MAC-et venni egy Logic-ért, de az az egyik legjobb. Van még sok jó, de most már tényleg befejezhetnénk az Audacity istenítését, tegye fel a kezét, aki fel tudott venni és meg tudott keverni benne egy albumot (nem demót), vagy egy 1 óránál hosszabb filmet. Na, és miután jelentkezett, mondja meg nekem, hogy azzal vagy a többi programmal volt több rémálma. Arra jó összesen, hogy egyszerűbb feladatok miatt ne kelljen lopott szoftvert használni, de aki gyorsan és kényelmesen akar dolgozni, és ért is hozzá, eszébe sem jut elővenni, bármennyire is magyar, és bármennyire is ingyenes.
2015. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott a pont! Köszönöm szépen, egyébként demót akarok felvenni először, de mikor próbálgattam az audacityt rájöttem, hogy vannak vele problémák, és mint mondtam a minőség a fontos!!!
2015. jan. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!