Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen a gitárom hangja?...

Miért ilyen a gitárom hangja? (Fender Stratocaster)

Figyelt kérdés
Az lenne egy fontos kérdésem. Van egy Fender Stratocaster aminek az a baja hogy ha feltekerem a tone potit, akkor kattog a gitár hangja. Nem jövök rá hogy mitől. Már a hangszedőt is állítgattam, kicsit a nyakat is, de semmi. A 9-es húron jobban hallani mint a 11-esen.

#gitár-fender-stratocaster
2015. márc. 4. 08:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hasonlóan szívok én is, nem tudom, arra gondolsz-e, hogy zörög valami a húrláb környékén, mert nekem az van. még nem volt időm megnézni, de annyira nem is zavart, minden esetre nézd meg a húrláb babáinak a csavarjait, nincs-e valamelyik nagyon lazán, mert a másik tartja a babát, az meg csak lóg és zizeg. Meg úgy az összes csavart arrafelé érdemes ellenőrizni.
2015. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sajnos, nem az a baj.

Se bund nem ér hozzá.

Tényleg nem tudom elképzelni mi lehet:/

2015. máj. 4. 22:12
 13/17 A kérdező kommentje:

Meg van a válasz!

Olyan értékben más a kib*szott húrlábak hogy egy összerakott sz*r gitár.:)

2015. máj. 6. 00:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Ennek a mondatnak még csak értelme sincs.
2015. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bele ért a bund, de még játszásnál mindig, és már eléggé meghúztam lefelé a nyakat, tovább nem is szabad, mert azzal csak elcseszem. Ha meg a húrlábakat feljebb teszem, nagyobb lesz a távolság. Mi a lehetőség?
2015. máj. 7. 00:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Hangszerész...
2015. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Atyaég, túlhúztad a merevítőpálcát?

Jó hogy nem csattant el minden azon a szerencsétlen stratocasteren.

Egyébként pedig visszacsap a húr a bundra ha túl van húzva a nyak merevítője. És ez a gond nálad nem pedig a húrláb baba.

2018. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!