Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik olyan ember aki nem...

Létezik olyan ember aki nem szeret zenét hallgatni? Vagy esetleg nem szereti a zenét?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem.

2015. márc. 10. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
letezik.
2015. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonunk pont ilyen volt, soha nem hallgatott semmilyen zenét, a lakásában nem volt se rádió, se hifi-torony, csak egy tévé, de a zenei csatornák be sem voltak állítva rajta. Nem tudott öt zenekart felsorolni még fiatalkorából sem, soha nem volt diszkóban, nem járt koncertre, nem volt és nincs kedvenc előadója, zenei stílusa. Talán összefügg ezzel, hogy se énekelni nem tudott, se táncolni.
2015. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 10inchhero ***** válasza:
100%
biztos létezik, bár én nehezen tudom elképzelni. Fülhallgató nélkül még a szomszédig se megyek, sőt, tanulni se tudok csendben (valami könnyebb, postrock vagy más instrumentális megy olyankor, pl Widek vagy Gru). meg ahogy a régi dal mondja, "Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs", nem az én műfajom, de ami igaz, az igaz
2015. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, osztálytársam is ilyen.

Kérdeztem, és egyszerűen nem szokott/nem szereti/nem köti le.

2015. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni. Én nem ismerek olyat, aki egyáltalán nem, csak olyat, aki ritkán. az is inkább azért, mert még nem találta meg a neki valót és csak sötétben tapogatózik neki tetsző zene után.
2015. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!