Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier Classic Vibe Stratocast...

Squier Classic Vibe Stratocaster pickupjai mennyire búgnak?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan a single coilok zúgnak valamennyire, de remélem nem annyira mint pl. a Squier Bullet Strat-on.

Melyikhez áll közelebb, a rendes Fenderekhez vagy a Bulletstrathoz?



2015. ápr. 14. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minden hagyományos SC pont ugyanannyira zúg: nagyon.
2015. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi zavaró jelforrás van a környezetben.
2015. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1#

Ez azért így nem feltétlen igaz... Bár attól függ, aki valami vintage Fender strattal akar metalt játszani, az meg is érdemli hogy zúgjon-búgjon :D

2015. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

De igaz.

Hogy jön ide a metál?

Minek okoskodsz bele baromságokat?

2015. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én próbáltam párszor.. amellett, hogy tényleg zajos,nekem a hangja se jön be.. de egy kis átalakítás után egész jó kis hangszert kaphatsz!
2015. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

4#

Úgy, hogy tisztán, illetve szolíd torzításnál nem szokott vacakolni.:)

2015. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mármint általánosságban értem, nyilván EBBEN az árkategben mindegyik zúg meg zajos, de te konkrétan kijelentetted, hogy MINDEGYIK sz*r...
2015. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2015. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyébként vacakolás alatt a zúgást értettem... Egyébként igen, ha trafó és erős reflektorok közelében van akkor igen. De kibeszélt itt erről ember? Szerintem kezdd újra az általános sulit, mert nyilvánvalóan nem tudsz szöveget értelmezni... Innentől kezdve tárgytalan... és én vagyok a hülye, meg én nem láttam gitárt, mikor annyi értelem nem szorult beléd, hogy megértsd miket írtam... (Mellesleg a r*banc édesanyád volt a hülye, mert nem vágott a falhoz mikor megszülettél.) De pofázik itt a nagy szakértő aki minőségi Fendert is csak neten látott...
2015. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hiába vergődsz hisztipisti, amíg azt sem tudod mi az a single coil.
2015. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!