Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier Classic Vibe Stratocast...

Squier Classic Vibe Stratocaster pickupjai mennyire búgnak?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan a single coilok zúgnak valamennyire, de remélem nem annyira mint pl. a Squier Bullet Strat-on.

Melyikhez áll közelebb, a rendes Fenderekhez vagy a Bulletstrathoz?



2015. ápr. 14. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nyilván... Mondd csak, mennyi ideje gitározol? 2 napja? Aha, értem, értem... akkor szerintem még most tedd le az ócsó kínai tüzifádat és keress más elfoglaltságot. A pici szádat meg csukd be, -különben beverik;)- és ne szólj bele olyanba, amiről fogalmad sincs... Köszönöm a lehetőséget, öröm volt téged megalázni "Hiszti Pisti".:) (Akármilyen hihetetlen, a neveket nagy betűvel írjuk, még ha kitalált is... nyóóóc általános meg van? Jah, hogy négy első, négy második?)
2015. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Uram atyám... Hagyjátok már abba! A 61-es még mindig jobban érthet a dolgokhoz mint te! Teljesen jó dolgokat írt. Én nem vagyok nagy Fenderes, Gibsonokkal játszom főként, de azért volt a kezembe már a karrierem alatt jópár több 100ezres Fender.. (lehet hogy 61-esnek is, vagy csak tapasztalt) Szinte minden ismerősöm átalakítja, amelyik single coilos! És most a Fenderekről beszélünk. Akkor szerinted az olcsóbb Squier??? Sok sok zenésszel beszélgettem már, de sok jót még nem mondtak a singleről! És mielőtt jönne az, hogy "volt párszor a kezedbe, ettől még nem tudod" van egy Fenderem, ki is cseréltem benne a hangszedőt! Remélem a kedves kérdező hisz a 61.esnek és egy tapasztalt zenésznek! Nem érdemes ilyenekkel balhézni 61-es! :)
2015. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a 74.-es válaszolónak igaza van végülis! Bár annyit raknék hozzá, hogy azzal a tényezővel csak fokozódik a helyzet..
2015. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

:)

Ez van, amikor minden vérpistike hozzáfér már a nethez.

Mindenhova belelóg a nagy 13 éves pofájuk.

2015. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Na, nekem a mostani a második Sq CV. Az előző egy 50-es volt, ez egy 60-as. Single colil, de tűrhető zajszinttel. A középső hangszedő fordított tekercselésű és bekötésű, így gyakorlatilag akkora a zaja, mint egy humbuckernek, vagyis mondhatjuk, hogy zajtalan. Én a híd hangszedőt kicseréltem zajtalan szinglire, mert komolyabb torzításoknál igen zajos.


A nyaki nálam így szól enyhén koszos hangszínen:


[link]


A híd sd-vel:


[link]


De, nézd meg, hogy egy profi hogy nyomja egy ilyen hangszeren:


[link]


... és ezek a gyári hangszedők voltak :)


Attila

2015. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Bocs, az előzőt pontosítanám. A középső hangszedő miatt 2-es és 4-es állásban zajtalan a gityó! :)


Attila

2015. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nekem is jelenleg Bullet strat van, 2-es és 4-es állásban valóban sehol nem zúg, meg pl. a legutóbbi fellépésen jobbak voltak a berendezések és csak minimálisan zúgott, előtte viszont egy másik helyen borzasztó hangos és éles hangon zúgott és ott csak a páros állásokat tudtam használni + szóltak is a technikusok hogy csináljak vele valamit, mert ez így kész borzalom.
2015. ápr. 17. 23:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Sokadjára: Zajzár.
2015. ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!