Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt AK26/RTM fanok?

Vannak itt AK26/RTM fanok?

Figyelt kérdés

lenne hozzájuk egy kérdésem :)


[link] VAGY [link]


Peace! :D



2015. ápr. 23. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Egyértelműen az első. AK 26 a legjobb Peace Báttya!
2015. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan képesek vagytok 6-7ezret kiadni azért, hogy sudri bunkónak nézzenek az utcán? :D
2015. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
komolyan ennyire nem tudsz mit kezdeni az életeddel hogy ezen az oldalon keresgéled a kérdéseket amire a "nagy" szövegeddel tudsz "válaszolni"? :-)
2015. ápr. 23. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Komolyan ennyire nem tudsz mit kezdeni az életeddel, hogy még szaros két pulóver közül sem tudsz választani, csak ha mások segítségét kapod hozzá?
2015. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyire nem tudsz mit kezdeni az életeddel hogy azt másolod amit én írtam le? és fel vagy háborodva mikor te jöttél ide rajkodni? :)
2015. ápr. 23. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

"habi" koromban eszméletlen nagy fan voltam :D

Hát még mindig hallgatom őket, de csak pár értelmesebb számot.

Am a pulcsira kitérve, nekem még az eredeti legelső kiadás van fekete sima AK-s pulcsi + RTM Riders nadrág és azt kell, hogy mondjam nagyon rossz minőségű és túl drága... kb. fél év alatt kifakult... ha venni is akarsz inkább fehéret. (Csak jó tanácsként mondom.)

+ már nem is hordom mert divat gec* lett az egész, ratyi 10 éves gyerekeken is ezt látom :O..., + alsós gyerekek AK-s iskolatáskával szaladgálnak... :D

Lassan RTM-es babakocsi is lesz :D

2015. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

rintintin a végéig..

mondta a kis Józsi, aztán megfogta az óvónéni kezét.

2015. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!