Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ország zenéje a kedvenc...

Melyik ország zenéje a kedvencetek az Euróvíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 00:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A Belga az nekem is nagy kedvenc:D
2015. máj. 22. 17:06
 12/19 anonim ***** válasza:
A belga, szlovén, osztrák és a svéd dal a kedvencem.
2015. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a nagy többség egyszerűen förtelmes, már az egyik dallamára sem emlékszem, csak a svédre, de csak azért mert azt mondta Gundi, hogy őt tartják esélyesnek, a többit egyzserűen szenvedés volt végighallatni. Esküszöm, most nem azért mondom, mert őt mi küldtük ki, de szerintem Boggie az egyik legjobb a mezőnyben. Akit még nem találtam olyan rossznak az a ciprusi srác, az Ő dala még azt mondom, hogy elviselhet volt a többi vonyításhoz képest. Én azt gondolom, hogy ez európai fesztiválban nem szabadna így a béka segge alá adni a szintet, mert nem hiszem, hogy Európában az ilyen stílusú drámai, és mellesleg zeneileg semmi eredetit nyújtó dalokat kedvel a közönség, és én egyikkel sem állnék ki.

Akiről azt gondolom, hogy egyértelműen a mezőny legjobb dallamú, és ívű dallal rendelkező tagja az ausztrál srác, de még az Ő dalára sem mondom azt, hogy "Ez igen!", bár el kell ismernem, hogy imádom az ilyesfajta hangot, ami neki van. Összességében azt gondolom, hogy szörnyen rossz dalokat küldtek ki az országok, amit azért nem értek, mert iszonyatosan sok jó dal van.

2015. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Németország, Románia, Észtország dalai a kedvenceim idén :)
2015. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13-as


Meg szólt az ész!

2015. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
A belga szám valami fantasztikus, de az izraeli sem rossz!
2015. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ALBÁNIAAAAAAA :DDDD
2015. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Belgium 1 értelmű

dallamos ,fülbemászó, szinvonalas,a srác hangja elképesztő

tökéletesen össze van rakva

2015. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel, Belgium valami fantasztikus
2020. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!