Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A december 12-i Nightwish...

A december 12-i Nightwish koncert mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam az árát.

2015. jún. 13. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:

ez évben nincs december 12-én koncertjük a hivatalos oldaluk szerint. Dec 10 -> Bukarest van meg dec 14 -> Lipcse van.


[link]


De jönnek a hegyaljára július közepén, az nem jó?

2015. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elvileg lesz akkor is, csak még nem tették ki, biztos akkor "senki sem" menne Hegyaljára.

Tokaj messze van, Bp-i vagyok

2015. jún. 13. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, én semmi bizonyítékot nem látok, hogy lenne akkor koncert egyedül egy szintén GYIK-es kérdéshez írta be valaki, de az semmit nem jelent. De sem facebook-eseményt sem helyszínt nem találok hozzá, szóval ha te tudod linkelj már hozzá légyszi. Mert gondolom van hozzá és azért kérdezed a jegy árát. Mert ha nincs akkor nem tudom mi alapján gondolod, hogy lehet rá jegyet venni.
2015. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ára olyan 8-14.000 Ft között lesz, bár én inkább 10k+ fölöttire tippelem, más országok koncertárai alapján.

A dec. 12. onnan van, h március elején amikor kitették a EU-turnédátumokat, az Amorphis is kitette honlapjára a dátumokat, és azon a bécsi meg a pesti koncert is ott van, de aztán 1-2 nap múlva leszedték. Egy emberke, akinek az egyik Amorphis tag az ismerőse, megkérdezte hogy akkor most nem lesz Pesten koncertjük? Ő meg azt felelte, h lesz, csak megkérték őket hogy még ne tegyék közzé a koncertdátumokat. Lehet h tényleg azért, amiért említette vki, hogy így többen elmenjenek a nyári koncertre.

2015. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bécsi dátumot kitették, ott a jegy most 44.3 ill. 68.50 euro. Jó mélyre nyúlhatunk a zsebbe megint.
2015. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah amúgy a decemberi bécsi koncert időpontját is azért csak most tették ki, mert most szombaton ott fesztiváloztak, de most h már elmúlt, kiírták végre a decemberi időpontot is. :)
2015. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt van a teljes EU turné.

[link]

Egy csomó újabb dátummal frissítve, pl. dec. 12 Budapest, dec. 13. Pozsony...

2015. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ide is beírom, a július 15-i Hegyalja Fesztivált lefújták, még nem ismert hol tartják meg a Nightwish koncertet, de valószínűleg Budapesten.
2015. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Petőfi Csarnok szabadterén lesz.
2015. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jegyárak / ticket prices:


álló / standing: 11.900.-

kiemelt álló / front of stage standing: 13.900.-

ülő / seated: 9.900.- / 11.900.- / 13.900.-

2015. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!