Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a zenekarokról? : Nightwish, Slipknot, Epica, Van Canto, Kárpátia, Halestorm

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nihgtwish-t , Slipknot-ot szeretem valamennyire , mindkettőnek vannak jó számai (bár ez relatív) , Slipknot szerintem Paul haláláig volt igazán jó , most már szórják ki a tagokat a bandából...

Kárpátiát , halestormot nem kedvelem egyáltalán.

2015. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az Epica a kedvenc bandám kb. mióta meghallottam a Cry For The Moon-t. Minden albumukat imádom, volt szerencsém párszor élőben is látni őket és ott sem okoztak csalódást. A Van Canto-t is szeretem bár nem bánnám ha Inga kicsit több szerepet kapna. Nigthwish...ajajaj szívem csücske volt a banda Tarjával aztán lassacskán Anette-et is megkedveltem bár hangilag sajna nekem nem jön be. Floor belépésének meg rettenetesen örültem ennek ellenére is a leggyengébb albumuknak tartom az Endless-t. Mintha Tuomas kissé megfáradt volna... Annyival többet kilehetne hozni a jelenlegi felállásból. :( Kárpátiát ritkán hallgatok de minden dal amit ismerek tőlük tetszett. Slipknot-ot és Halestorm-ot nem hallgatok. Viszont Corey Taylor Apocalyptica-s vendégszereplése tetszetős. :)
2015. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!

Az Epicától én is a Cry for the moon számukat hallottam először.

Korpiklaani-ról is szívesen hallanék véleményeket, csak azt kihagytam :)

2015. jún. 13. 16:32
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Egyedül a Slipknotot kedvelem ezek közül, azt sem olyan nagyon...
2015. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nightwish, Slipknot, Epica, Kárpátia, Korpiklaani: Szeretem őket

Halestorm: Végülis nem rossz

Van Canto: nem jön be annyira

2015. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
90%

Nightwish: Jó volt addig, amíg túl nem hype-olták.

Slipknot: Nem jön be.

Epica, Van Canto: Kellemes zene, de valahogy nem fogott meg mélyen.

Kárpátia: Gagyimagyar műmájerkedés.

Korpikllaani: Tiszta buli.

2015. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
ÉN MIT GONDOLOK? gyenge.
2015. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Na a Slipknot egy olyan banda, akiknek a kinézetük keményebb, mint a zenéjük. Ôszinténszólva elég gyengének tartom a számaikat, nem is igazán jön be, és anno, mikor még nem ismertem csak a nevüket, jóval nagyobb durranásra számítottam.

A Slipknoton kívül az összes többit kedvelem.

2015. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Nightwish: Imádom. Minden albumuk zseniális, imádom mind a 3 korszakukat, még az Anettes albumokat is nagyon szeretem. 1 hónap múlva pedig látom őket élőben. :)

Slipknot: na őket meg pont most láttam 1 hete másodjára élőben. :D Eszméletlen jó koncert volt, Chris-szel még kezet is fogtam, mert az első sorban voltam, ő meg lejött hozzánk pacsizni. :) Egyik örök kedvenc zenekarom.

Epica: Hopp még egy kedvenc. Alig 1 éve ismerkedtem meg velük, de nagyon gyorsan belopták magukat a szívembe. Az összes albumuk mestermű, 10 pontos mindegyik. Hatalmas élmény volt őket látni még januárban élőben, főleg, hogy a 2. sorban álltam. :) A koncert előtt pedig személyesen is találkoztam a tagokkal, van közös képünk is, az aláírásuk meg ott lóg a falon egy poszteren. :D

Van Canto: Nem szeretem az ilyesmit.

Kárpátia: Utálom. Nem tudom eldönteni, hogy magát a zenekart, vagy a hallgatóit gyűlölöm jobban. Még egy kocsmában háttérzenének is rossz.

Halestorm: Gagyi, női énekessel ellátott tini rock. Az én füleimnek, ez már túl lágy, a zenéjükben nincs semmi ami megfogott volna. Ez is tipikusan olyan banda, akik a női énekessel akarnak kitűnni.

Korpiklaani: Primitív és unalmas. Minden számuk ugyanolyan, semmi különbség. Ez azonban a Kárpátiával ellentétben háttérzenének még elmegy.

2015. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nightwish: Amíg Tarja Turunen volt az énekes nő addig nagyon szerettem, most is csak azokat az albumokat hallgatom. A mostaniakat nem.

Slipknot: Régen is és most is hallgatom, ott volt a februári koncerten. Ha még játszanak majd Magyarországon mindenképpen megnézem őket ismét.

Epica: Januári koncertjükön ott voltam, bár nem miattuk ha nem a Dragonforce miatt. Fogyasztható zenét játszanak, a kedvencem soha nem lesz.

Kárpátia: Inkább őket kéne adni orrba-szájba a kereskedelmi rádiókon mint a sok szar kritikán aluli punnany meg társait !!!!!!

Van Canto-t illetve Halestorm-ot nem ismerem, majd rájuk keresek és hallgatok tőlük.

2015. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!