Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nickelback koncert Budapest...

Tibi1994 kérdése:

Nickelback koncert Budapest 2015. okt.16. minedgy milyen legyet veszek nagyon fontos?

Figyelt kérdés
azt szeretnem megkerdezni hogy igazabol a legolcsobb ulohelyrol is ugyanugy lehet elvezni az eloadast szoval nincs olyan hogy rossz ulohely ugye bar gondolom minel kozelebb vagy annal jobb meg sose voltam egy kocerten se ti milyen jegyet vettetek es hova ha valaki irna egy reszletes magyarazatot nagyon megkosszonnem

2015. jún. 22. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű, sima házilégy tökéletesen megteszi!

amúgy szerintem nincs olyan ülőhely a nickelback koncerten, ahonnan lehetne ÉLVEZNI a műsort, ha érted mire gondolok :DD

2015. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ertem en csak masnak akarom venni a jegyet
2015. jún. 22. 23:45
 3/9 A kérdező kommentje:
bakker gondolkodok hogy milyen légyröl beszélsz aztan látom hogy elirtam amugy az JEGY akar lenni de valaki egy komoly valaszt is légyszi
2015. jún. 22. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 2 évvel ezelőttin viszonylag hátul ültem és tökéletesen hallottam mindent.
2015. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt.
2015. jún. 25. 00:59
 6/9 A kérdező kommentje:
valaki aki volt meg kocerten vagy tud valami informaciot rola az irjon minnel tobb es reszletesebb informacio annal jobb
2015. jún. 25. 01:06
 7/9 A kérdező kommentje:
amugy latvany is jo volt nem zavartak az elotted levo emberek
2015. jún. 25. 01:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel jó az elrendezése az Arénának. Lejtős, úgymond.
2015. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oh ertem bar gondoltam hogy valami ilyesmi csak nem voltam biztos benne
2015. jún. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!