Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy hónapja voltam a bécsi...

Egy hónapja voltam a bécsi One Direction koncerten, de még mindig nem tudom feldolgozni? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan 4 ève vagyok a fiúk rajongója és most júniusban sikerült eljutnom a koncertjükre ahol az első sorokból nèzhettem őket álló szektorban. Fél éve ment a visszaszámlálás és elérkezett a nap, tökéletes volt minden, tényleg, soha nem voltam mèg ilyen boldog. Hazafele úton viszont sokszor rámtört a sìrás, nem akartam elhinni, hogy már vége is van.. még most, egy hónap után sem fogom fel, hogy ott voltam és akárhányszor benyomom a számaikat, a sírás kerülget.

Arról szeretnék érdeklődni, hogy aki tapasztalt már ilyet, bármilyen más előadó esetében, mennyi időbe telt amíg elmúlt ez az időszak? Rettenetesen friss még az élmény. Egyáltalán normális reakció ez?

Várom a többi rajongó válaszát is akik még ott voltak és hogy ők mit éreztek utána illetve éreznek még most is.

One Direction utálók és a primitív kommentek nagyon szépen kérem kerüljenek.

Előre is köszönöm:) 15/L



2015. júl. 14. 23:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Érted, minden tökéletes volt... első sor, jó a hangulatod, meg eleve a kérdés... hogy még mindig nem tudod feldolgozni... gondoltam vagy valami sokk ért, vagy azóta is próbálod lekottázni az ott hallottakat. De végül a másodikat elvetettem.
2015. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul én nem is ismerem a One Directiont, bár abból hogy a kérdésed végére odatűzted hogy a zenekart utálók inkább hanyagoljanak, hát rendesen bemutattad a bandát. :)
2015. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%
63%-os, te tényleg ilyen buta vagy, vagy csak tetteted? Az emberek nem csak akkor sírnak, ha szomorúak, örömkönnyek is léteznek.
2015. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Akkor ha valakinek nem lenne vilagos, az oromtol sirtam meg kicsit a szomorusagtol mert veget ert. Bar ahogy elnezem ez csak neked nem esett le.

Bemutattam a bandat? Mondd, hogy van olyan eloado akit mindenki imad es egy utaloja sincs. Azert irtam azt, hogy kimeljenek, mert nem akartam vitat ebbol es nem akartam veszekedni a zenei stilusokrol sem. De ugy latszik neked ebbe is bele kell kotnod.:D mellesleg, ha nem ismered a One Directiont minek kattintottal a kerdesemre? Tenyleg nem ertem az embereket. Az ilyeneknek letelemuk a kotozkodes?

2015. júl. 16. 12:58
 15/23 A kérdező kommentje:
Mellesleg, lasd: az elso valaszolo mar rogton belem is kotott, hogy hallgassak normalis zenet es nojek fel. Hat ezert irtam, de ugy latszik nem sikerult megakadalyoznom hogy vitatkoznom kelljen. Sajnos vannak meg hihetetlenul rosszindulatu es ezek szerint olvasaskeptelen emberek de ez mar nem az en problemam.
2015. júl. 16. 13:03
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaaa, akkor oké! :) egyébként nem vagyok ám teljesen hülye, tudom hogy van hogy örömkönnyeket ejt az ember, pl ha gyereke születik, lediplomázik, vagy az anyja felépül egy balesetből. Jó kérdés hogy van-e olyan együttes amit senki sem utál. Én most Count Basiet hallgatok, akkor valószínűleg neki is van utálótábora. :) szép napot
2015. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyébként a te kérdésed alapjàn értettem meg egy viccet amit nemrég olvastam. Hogy hívják a legnépszerűbb fiúbandát? Juan Direction. Na onnan volt valahogy ismerős.
2015. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
ugyan ezt érzem :D de nyugodj meg, a képek alapján amit nap mint nap kitesznek szinte az összesen a bécsi képek vannak... ebből én arra következtetek, hogy nagyooooon tetszett nekik a koncert és jövőre is jönnek :)
2015. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Jaj, az nagyon jó lenne :))
2015. júl. 29. 17:50
 20/23 anonim válasza:
Hát sajnos ismerős ez az érzés, velem is volt már számtalanszor ilyen, és én mindig megpróbálom úgy felfogni, hogy annak örülök, hogy megtörtént és nem szomorkodok, hogy elmúlt!Próbáld meg így ahogy én.Remélem tudtam segíteni! One Direction Forever!
2015. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!