Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rajtam kívül kisírt mikor...

Rajtam kívül kisírt mikor megtudta hogy a Grenma szünetelni fog?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Én kacagtam.
2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
te az a fajta lány vagy akit meg lehet dugni ha szomorú
2015. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. hát mindenkinek van véleménye :)

2. hát nagyon rosszul hiszed :D de hát mindenki magából indul ki :)

2015. aug. 5. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Most, hogy már tudom, alkotok egy véleményt:

lszarom.


Nincs gondom a zenéjükkel, mert sok okosat mondanak, de igazából lássuk be, enyhe jóindulattal nevezném őket punk előadónak, én legalábbis...

De amúgy van pár számuk, ami tetszik..de valahogy nem tudom elképzelni, hogy azokra lehessen pogózni.

Eddig 2x voltam élőben grenma koncerten, ami annyiból állt, hogy...álltunk, és hallgattuk :D

2015. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es, én pont egy hete voltam Grenma koncerten az East Festen, délután 4kor (!!!) és még így elég aktívan zajlott a pogó a közönség magjában. Nem volt ugyan teltház, de eléggé megtelt a sátor egyébként, még Csongi is megjegyezte, hogy meglepődött, amiért ilyen korai időpontban ennyi ember összegyűlt és élték is a bált rendesen.


Kérdező, egyébként ne szomorkodj, inkább gondolj arra, hogy talán azért vonultak vissza, hogy az új album készítésére koncentrálhassanak :) Én látnék rá esélyt, ugyanis korábban pakoltak már fel képeket a facebook oldalukra, amiken új dalokat demóztak fel.

2015. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

adná a jó isten,ha megszűnne minden kölyök "punk" zenekar :D

..."zenekar"...

2015. aug. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök???

A The Grenma három tagjából kettő már betöltötte a harmincat és a harmadiknak is már csak egy év híja.

Amúgy olyan szánalmas ez tőletek, amikor azzal fikáztok egy modern kori zenekart, hogy fiatalok. Csak úgy szólok, hogy az általatok annyira ajnározott, klasszikus rock/punk/metal bandák nagy része is legalább ilyen fiatalon kezdte a zenélést.

2015. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7eske 21 vagyok de nekem is mélyebb hangom van mint a gennyma énekesének :D a szövegeiknek sem látom túl sok értelmét...Nem szeretem a Kalapácsot,Ossiant és a többi régi rock/metál együttest.Erre nem mondanám még részegen sem,hogy punk.Chaos UK,Oxymoron,P*csa,Rancid,Káderek...ezekre lehet mondani,hogy punk!(a Káderek sem túl régi együttes)
2015. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Undorítónak tartom, ha valaki szíd, cikiz, csúfol egy zenekart. :DDDDD


Egyébként engem nem zavar, hogy szünetelnek. Sőt, örülök nekik. Sajnos koncertre nem tudok kijutni és így legalább koncentrálhatnak az új albumra. ^^

2015. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is bőgtem...:(
2016. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!