Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Kárpátia...

Mi a véleményed a Kárpátia zenekarrol?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit csak kultúráltan de nyugodtan lehet negatív és pozitív válaszokat is írni. :D
2010. márc. 8. 18:40
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
74%
ÉS valószínűleg az nem idióta aki a zenei stílusáról idiótázza le a másikat...
2010. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Az első néhány albumuk nagyon jó volt, sokat hallgattam őket. Több koncertjükre is elmentem.

Az utolsó előtti már egy kicsit gyengébb volt, de az utolsó meg már nevetségesen szar!

Főleg a Piszkos Fred c. számuk! Szétröhögtem az agyam rajtuk! Meg nevetségesen sokat kérnek a koncertjegyért, sok kopasz emiatt haragudott meg rájuk. Amig 1500-2000 forintért már olyan koncertre mehetsz ahol két-három kopasz zenekar is fellép, addig a Kárpátia egyedül elkér vagy 2500-at!(kb). Szóval, rájuk érvényes az a mondás, hogy a csúcson kellett volna abbahagyni!

2010. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
1-2 számuk nem tetszik de sztem jók
2010. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
26%
szerintem egy retek
2010. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Azt tudtátok, hogy Magyarországon a Kárpátia koncertjein szoktak lenni a legtöbben? A Hungarica meg hónapokig vezette a Mahasz lemezeladási listáját, ébred az oroszlán(persze ez sok antimagyar liberális k*csögnek nem tetszik,de ez van).Az én szememben a tehcno pl nem zene, számítógéppek készített fos, azt se nevezném zenének, mikor valakinek a hangját számítógépen megcsinálják aztán a koncertjén tátog egy sort s mindenki boldog. A Kárpátia legalább élő s van mondanivalója, nem úgy mint a nyálas szar zenéknek, azokból elég lenne 10dal, az összes egy dologról szól:szeretlek,megcsaltál,kívánlak... csak spriccol a nyál, aztán ne is beszélve az ilyen köcs*gb*zi bandákról mint a tokiohotel vagy az antifitnesclub, az nektek a zene mi? 2500forint meg egyáltalán nem sok egy koncertért.
2010. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
18:46 te valószínű nem tudod mi az a hungarizmus, a Kárpátia egyáltalán nem hungarista, nemzeti rock, revizionista. A vádló bitófák az Hungarista együttes pl, az rtlklubon mondták neked, hogy a Kárpátia hungarista. Tudod mi az a Hungarizmus? Hallottad valaha a kárpátiát Szálasiról, a cigányokról vagy a zsidókról énekelni? síkhülye vagy, előbb nézz utánna a dolgoknak mielőtt írod a baromságaidat!
2010. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Szeretem őket, jó kis zenét játszanak. :) ^^

És egyáltalán nem hungaristák. Aki szerint igen, az fogalomzavarral küzd.

2010. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%
Magának a rock szellemiségének mondanak ellent.
2017. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Undorító sz@r "együttes".
2018. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
#15 A zene a Pink Floydnál kezdődik, de gondolom hogy sohasem hallottál róluk.
2018. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!